Ana sayfa Dizi Haberleri Disney Plus’a anlaşan Timuçin Esen’in yeni dizisinde partneri kim olacak?

Disney Plus’a anlaşan Timuçin Esen’in yeni dizisinde partneri kim olacak?

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 14 Haziran’da Türk izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Disney Plus’ın anlaşma yaptığı oyunculardan biri de Timuçin Esen oldu. Başarılı oyuncu Disney Plus için çekilecek Gri isimli dizinin başrolünde yer alacak. Timuçin Esen’e bu dizide eski bir rol arkadaşı eşlik edecek.

OGM Pictures tarafından çekilecek Gri isimli dizinin başrolünde Timuçin Esen’e başarılı oyuncu Ebru Özkan eşlik edecek. Her ikisi de çok sevilen Esen ve Özkan kısa süre önce Hekimoğlu dizisinde birlikte oynamıştı. İkili bu dizide tüm izleyiciler tarafından çok sevilmişti. Dolayısıyla Timuçin Esen ve Ebru Özkan kısa süre sonra yeniden bir dizide bir araya gelecek.

İki başarılı oyuncunun yeni bir projede yeniden bir araya gelecek olması herkes tarafından sevinçle karşılandı. Konuyu köşesine taşıyan Milliyet gazetesi yazarı Sina Koloğlu, “Şahsen ben de bu ikilinin uyumlu performansına bayılmıştım. Şimdi yine birlikte oynayacaklar. Muhtemel çok iyi bir ikili olacaklar yeni dizilerinde” diye yazdı.

Ebru Özkan halen ATV’de ekrana gelen Hakim dizisinde rol alıyor. Ancak dizi çok iddialı gelmesine rağmen reytinglerde bir türlü başarılı olamadı. Dolayısıyla dizinin önümüzdeki sezon devam edip etmeyeceği belli değil. ATV sezon sonunda Hakim dizisinin finalini yapabilir.

Timuçin Esen ise Hekimoğlu dizisinden sonra bir daha herhangi bir projede yer almadı. Bir ara TRT için çekilen Mevlana dizisiyle adı anılan oyuncunun daha sonra projeden çekildiği öğrenildi. Gri dizisi Timuçin Esen’i Hekimoğlu’ndan sonra yeniden hayranlarına kavuşturacak.

Hazırlıkları devam eden Gri dizisiyle ilgili henüz ayrıntılı bir bilgi yok. Dizinin hikayesiyle ilgili de bir bilgi paylaşılmadı. Diziyle ilgili hazırlıklar devam ederken ekibin ne zaman sete çıkacağı da henüz belli değil.