Ana sayfa Sosyal Medya Dizisi biten oyuncu Hazar Ergüçlü aşkta da hüsran mı yaşıyor?

Dizisi biten oyuncu Hazar Ergüçlü aşkta da hüsran mı yaşıyor?

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü Show TV ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Hayat Bugün dizisinde başrolde yer alıyordu. Dizi beklenen reyting oranına ulaşamayınca erken final yaptı.

Dizinin finalinin hemen ardından güzel oyuncu, yaklaşık 5 yıldır aşk yaşadığı yönetmen Onur Ünlü ile ayrıldığı haberleriyle gündeme geldi.

Dizisi biten oyuncu Hazar Ergüçlü aşkta da hüsran mı yaşıyor? 7

Magazin basınında yer alan haberlere göre, çift fikir ayrılıkları nedeniyle birlikteliklerini sonlandırdı.

Hazar Ergüçlü, şimdilerde Kıbrıs’taki ailesinin yanında. Anne ve babasıyla vakit geçiren oyuncu, o anları  sosyal medya hesabından yayınladı.

Hazar Ergüçlü paylaşımına, “Mama” yazdı. Annesi ve oyuncunun sıcak görüntüleri Ergüçlü’nün takipçilerinin içini ısıttı. Öte yandan Hazar Ergüçlü ile annesinin benzerliği de dikkatlerden kaçmadı.

Çıkan ayrılık haberleri ile ilgili bir açıklama yapmayan Hazar Ergüçlü geçtiğimiz günlerde bir davette basın mensuplarının  transparan kıyafet giymesine sevgilisinin karşı çıkıp çıkmadığına yönelik bir sorusuna “Beni aksine Onur yüreklendiriyor böyle transparan kıyafetleri giymem için. Ben bazen çekiniyorum ‘fazla mı açık acaba diyorum’ o da ‘Hayır, bence giymelisin’ diye beni yüreklendirdiği oluyor” şeklinde cevap vermişti.