Ana sayfa Dizi Haberleri Duy Beni dizisiyle parlayan Utku Coşkun kim? İşte Duy Beni dizisinin Ozan’ı hakkında bilmedikleriniz!

Duy Beni dizisiyle parlayan Utku Coşkun kim? İşte Duy Beni dizisinin Ozan’ı hakkında bilmedikleriniz!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV ekranında yayınlanan ve perşembe akşamları tüm kişiler kategorisinde çok iyi sonuçlar almaya başlayan Duy Beni dizisinin hikayesi beğeni topladı. Dizinin tecrübeli isimlerinden Berk Hakman ile Ege Kökenli’nin yanı sıra Caner Topçu ve Rabia Soytürk de başrolün hakkını veriyor. Bir de dizi ile gündeme gelen ve sosyal medyada çok dikkat çeken isimler var. Bu isimlerden birisi de Ozan karakterini canlandıran Utku Coşkun oldu.

Daha önce bir dizide yer almayan Utku Coşkun; Melisa karakterini canlandıran Sümeyye Aydoğan ile partnerlik yapıyor. Utku Coşkun hakkında ise araştırma yapanlar pek fazla bilgi bulamıyor. Peki genç oyuncu Utku Coşkun kim?

İşte bu konuda Sabah gazetesindeki röportajında oyuncunun verdiği bilgiler öne çıkıyor. Kadir Has Üniversitesi’nde tiyatro okuduğu ortaya çıkan oyuncu, 1 Eylül 1997 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiş.

Tiyatro bölümünden 2022 yılında mezun olan ve hemen Duy Beni isimli dizide kendisine etkili bir rol bulan Utku Coşkun, şansının da yardımıyla kısa sürede tanınan bir isim haline geldi.

Şöhretin kendisini korkutmadığını ifade eden oyuncu, ancak dizi ile popüler hale gelmeye başlayınca hayatında bazı kısıtlamalar yaşandığını da itiraf etti.

Duy Beni dizisiyle parlayan Utku Coşkun kim? İşte Duy Beni dizisinin Ozan'ı hakkında bilmedikleriniz! 138

Utku Coşkun, “Daha tanınır olmanın getirdiği kısıtlamalar var” diyerek popüler birisi olmaya başlamasının yan etkilerini de ortaya koydu. Hayatında fazla bir değişiklik olmadığını belirten oyuncu, sokakta yürümekte bile zorlanacağını düşünüyor ve bu yüzden de şapka takmaya başladığını ve tanınmamaya çalıştığını ifade ediyor.

Şöhretin ürkütücü tarafının izleyicinin oyuncuyu canlandırdığı karakter gibi birisi olarak düşünmesinde yatıyor. Utku Ateş, bu durumu ürkütücü olarak nitelendiriyor ve şöyle diyor:

“Şöhretin herhalde ürkütücü olan tarafı bu. Ayırt edemeyen insan ürkütücü oluyor. Onun dışında bana “Ozan’dan nefret ediyoruz ama seni çok seviyoruz” diye mesajlar geliyor. Onore ediyor, demek ki işimizi ne kadar iyi yaptığımızla alakalı bir dönüş oluyor.”