Ana sayfa Sosyal Medya Eda Ece’nin 3 milyon sevinci kursağında kaldı, sosyal medyada linç yedi!

Eda Ece’nin 3 milyon sevinci kursağında kaldı, sosyal medyada linç yedi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Son yıllarda öne çıkan kadın oyunculardan birisi de Eda Ece… Ünlü oyuncu, Yasak Elma dizisindeki Yıldız karakteri ile büyük bir popülerlik kazandık. Sosyal medyada da bunun yansımaları görülüyor.

Eda Ece’nin instagram sayfasının takipçi sayısı 3 milyonun üzerine çıktı. Ünlü oyuncu sevincini esprili bir paylaşım ile gösterdi. Ancak bazı kişiler fotoğrafı yanlış anlayınca sosyal medyada ünlü oyuncuya linç yapıldı. Eda Ece’nin Ramazan günü kutlama için bara gidip kutlama yaptığını sananlar oldu.

Eda Ece'nin 3 milyon sevinci kursağında kaldı, sosyal medyada linç yedi! 7

Eda Ece, dünyanın en komik komedyenlerinin olduğu fotoğrafa hayranlarının kendi resmini eklemesiyle oluşan kolajı paylaştı. Bunu espri olsun diye paylaştığını belirten Eda Ece, “Instagram’da 3 milyon olmuşum. Teşekkürler hepinize” diye mesaj yazdı.

Bazı takipçileri bu fotoğrafı anlamayınca Eda Ece de şu bilgiyi verdi: “Bu fotoğrafa espri olsun diye benim kafam konmuş. Bu fotoğraftakiler dünyanın en komik kadın oyuncuları, 2’si komedyen, 1’i kadın oyuncu, espri orada.”

Eda Ece, “Dünyada bu işi en iyi yapanların yanına kendimi koyduğum bir espri” diyerek gelen tepkiler üzerine instagram hikaye bölümünden videolar yayınlayarak açıklama yaptı.

Bazı takipçiler, bara gidip orada kutladığını sandığı için şaşıran Eda Ece, zehir zemberek sözler söyledi.

“Bazıları Ramazan’da içki mi içiyorsun diye yazıyor. Beni linç ettiriyorlar. Arkadaşlar delirdiniz mi? Ben bir kutlama yapıyorum. Bütün gün instagram’ı açıp şuna ders vereyim falan diye ahlak dersi, din dersi… Biz belki de sizden daha iyi insanlarızdır. Birazcık elini, diline hakim ol diye laflar var. Onları mı benimseseniz acaba. İftara çok az kaldı. Ben sizden daha iyi biliyorum. Oruç da tutuyorum.Size kalmadı yani, böyle bir resmi yanlış anlayıp, ders vermek. İnsanları rahat bırakın, İnsanların resimlerinin altına saydırmayın. Kendisi sinirinizi mutsuzluğunuzu insanlardan çıkartmayın. Spor yapın, bir şey yapın. İstemediğini takip etme. İnstagram’da gezip gezip ona buna laf atmayın. Hayatım iyi gidiyor, deneyin sizin ki de iyi gider. Bu cahillik mi, aptallık mı, kötü niyet mi, saldırım mı? Çok ilginç.”