Elimi Bırakma 12. bölüm fragmanında Azra büyük bir tuzağa çekiliyor

08 Ekim 2018 Pazartesi, 06:54
Elimi Bırakma 12. bölüm fragmanında Azra büyük bir tuzağa çekiliyor

Elimi Bırakma dizisinin 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 14 Ekim Pazar günü saat 21.00’de ekrana gelecek. Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert’in yer aldığı TRT1 dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak konusu… Azra’ya büyük bir tuzak kuruluyor. Kardeşini aramak için ıssız bir yere giden Azra’nın başına ne gelecek? Fragmanda 2 adam ıssız bir yerde, Azra’nın kendilerine doğru gelmesini bekliyor.

Elimi Bırakma 12. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz….

Etkileyici bir drama olan Elimi Bırakma dizisinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturuyor. Elimi Bırakma dizisini Volkan Yazıcı ile Zeynep Nilüfer Aydın kaleme alıyorlar.

11. ve son bölümde neler yaşanmıştı?

Feride Hanım’ın hastaneye zorla götürülmesi Cenk’in dünyasını başına yıkar. Feride Hanım için elinden geleni yapmaya çalışan Cenk, sinirlerine hâkim olamayıp polisler tarafından götürülür. Cenk babaannesini bu durumdan kurtarmanın bir yolunu bulabilecek midir?

Feride Hanım’ın yanında olabilmek için büyük gayret veren Azra, polis tarafından alıkonur. Serap Azra’dan kurtulabilmek için elinden geleni ardına koymamıştır. Azra kendini anlatabilmek için her ne kadar doğruları söylese de inandırıcı olamaz.

Serap’ın Feride Hanım’a karşı attığı bu adım tahmin ettiğinden yıkıcı olur. Azmi’nin de duruma el atması Serap’ı iyice köşeye sıkıştırır. Bunu yaptığı için Cenk ve Arda’yı karşısına alsa da verdiği bu kararın arkasında olacak mıdır?

Feride Hanım’ı hastanede büyük acılar çekse de geçmişi onun peşini bırakmaz. Feride Hanım’ı hastane bekleyen sürpriz, Çelen ailesini derinden etkileyecektir.

Dizinin Künyesi

Kanal: TRT1
Yapım : Üs Yapım
Oyuncular : Alp Navruz, Alina Boz, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Seray Gözler Yeniay, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi, İpek Filiz Yazıcı, Cemre Baysel, Emre Bey, Sueda Çil, Yıldırım Şimşek, Emre Ozan, Yiğit Kağan Yazıcı, Özgür Kaymak, Ercan Özdal,
Yönetmen: Sadullah Celen
Yapımcı: Süreyya Yaşar Önal

Elimi Bırakma Dizisi Konusu;

Türkiye’de çok ünlü bir kebapçının kızı olan Azra yurt dışında aşçılık okumaktadır. Yurt dışından Türkiye’ye geldiği sırada Cenk ile uçakta valizlerinin karışması sonucu ilk tanışmalarını yapan gençler daha sonra aile büyüklerinin büyük sürprizi ile tekrar bir araya geleceklerdir.

Ailelerinin sahip oldukları bir gecede kaybeden Azra ile ortak kader yaşayan Cenk’in yollarının kesişmesiyle başlayan etkileyici bir aşk hikayesini konu almaktadır.

alina boz haberleri için

alp navruz haberleri için