SON DAKİKA
15 Eylül 2019 21:14

SON HABERLER

Elimi Bırakma 14 Nisan Pazar 36. bölümünde neler olacak?

TRT 1 ekranlarının aile bağlarının önemini gözler önüne seren dizisi Elimi Bırakma, heyecan ve aksiyon dolu 36. yeni bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. 14 Nisan Pazar günü saat 20.00’de TRT1 ekranında izleyicilerle buluşacak olan Elimi Bırakma dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte.

Her bölümü merakla beklenen dizinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümü yine nefesleri kesecek. Peki, Elimi Bırakma dizisinin 36. bölümünde neler olacak:

Parayı Faruk’a veren Azra, Cenk’in beklenmedik bir anda gelmesiyle babasının katilini öğrenme şansını kaçırır. Azra parayı alan Faruk’un bir daha kendisiyle iletişime geçmeyeceğine emindir.

Skandala sebep olan videonun Ferhat Usta’nın telefonundan çıkması üzerine Cenk’in Ferhat Usta’yı ihanetle suçlaması, Cenk ve Azra arasında gerilime sebep olur.

Feride ise, bir yandan şirketin itibarını kurtarmak ve kaybedilen iş anlaşmasını geri kazanmak için uğraşırken; bir yandan da Ferhat Usta’nın suçsuzluğunu ortaya çıkarmak niyetiyle harekete geçer.

Elimi Bırakma 36. bölüm 1. fragmanı:

Kadir ve Melis arasındaki ilişkiyi artık net biçimde öğrenen Arda ise, Kadir hakkında araştırma yapacak ve onun hakkında bir takım bilgilere ulaşacaktır. Arda, ablasının Kadir ile olan ilişkisini aileye açıklayacak mıdır?

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal, yönetmenliğini Mücahit Akyoldaş ve Canan Çelik üstlenirken senaryosunu Nilüfer Aydın ve Serap Özgür’ün kaleme alıyor. Sevilen dizinin başrollerini ise Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ ve Kenan Acar gibi ünlü isimler paylaşıyor.

Elimi Bırakma 36. bölüm 2. fragmanı:

Elimi Bırakma, her Pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de!

İlgili Haberler