SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 21:54

SON HABERLER

Elimi Bırakma dizisinde Cenk’in sözleri Azra’yı çok sarsacak!

TRT1’de Pazar akşamları yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin 37. bölümünde Cenk, sözleriyle Azra’yı tam kalbinden vuracak!

Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert’in oynadıkları dizide Cenk, “Biz böyle devam edemeyiz. Birbirimizden gitgide uzaklaşıyor” diyerek Azra’yı üzecek bir tavır sergileyecek.

Televizyongazetesi/Detay

Sumru ise Mesut’a gelen nottan sonra Azra’nın takılarını satmasının bir tesadüf olamayacağını söyleyerek yine olayların altını kazımaya çalışacak.

Bu arada Cenk, Kadir ve Melis arasında duygusal bir ilişki olduğunu öğreniyor ve Kadir ile hesaplaşmaya gidiyor.

Tanıtımın sonunda Azra’nın “Ben sensiz yaşayamam. Elini bırakırsam asıl o zaman düşerim” sözleri dikkat çekiyor.

İşte Elime Bırakma 37. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Parayı Faruk’a veren Azra, Cenk’in beklenmedik bir anda gelmesiyle babasının katilini öğrenme şansını kaçırır. Azra parayı alan Faruk’un bir daha kendisiyle iletişime geçmeyeceğine emindir.

Skandala sebep olan videonun Ferhat Usta’nın telefonundan çıkması üzerine Cenk’in Ferhat Usta’yı ihanetle suçlaması, Cenk ve Azra arasında gerilime sebep olur.

Feride ise, bir yandan şirketin itibarını kurtarmak ve kaybedilen iş anlaşmasını geri kazanmak için uğraşırken; bir yandan da Ferhat Usta’nın suçsuzluğunu ortaya çıkarmak niyetiyle harekete geçer.

Kadir ve Melis arasındaki ilişkiyi artık net biçimde öğrenen Arda ise, Kadir hakkında araştırma yapacak ve onun hakkında bir takım bilgilere ulaşacaktır. Arda, ablasının Kadir ile olan ilişkisini aileye açıklayacak mıdır?

İlgili Haberler