SON DAKİKA
18 Haziran 2019 07:57

SON HABERLER

Elimi Bırakma dizisinin Melis Çelen’i Cemre Baysel’i nereden hatırlıyoruz?

‘Elimi Bırakma dizisinde dikkat çeken bir genç oyuncu var.

Alina Boz ve Alp Navruz’un başrolünde yer aldığı dizide, Melis Çelen’e hayat veren Cemre Baysel, güzelliği ve performansıyla göz dolduruyor.

5 Şubat 1999 İzmir doğumlu olan Cemre Baysel, Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği bölümünde okudu.

2014 yılında Yeşil Deniz dizisinde Gonca karakteri olarak ekran kariyerine başlayan Cemre Baysel, daha sonra İsimsizler dizisinde Gülperi karakteriyle rol aldı.

Palitaht Abdülhamid dizisindeki Firuze karakterinin ardından Cemre Baysel, Elimi Bırakma’da Melis Çelen olarak izleyicilerin karşısına çıktı.

Sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğrafları ile de büyük beğeni toplayan Baysel, kısa sürede on binlerce takipçi sayısına ulaştı.

ELİMİ BIRAKMA

TRT 1 ekranlarında yaz dönemine damga vuracak olan “Elimi Bırakma” dizisi, Pazar günleri yayınlanıyor.

Dizinin, başrollerini Alina Boz ve Alp Navruz paylaşıyor. Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaştıkları Cenk’in yollarının kesişmesiyle başlayan hikaye, İnsanın dönüp gidebileceği bir evinin, ailesinin olması dünyanın en büyük hazinesi” mottosu ile hareket ederek, aile bağlarının önemini bir kez daha seyircinin gözleri önüne serecek.

Yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğuna Sadullah Celen otururken, senaryosunu ise Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı kaleme aldı. Senaryosu kadar güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizide Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi gibi başarılı isimler rol alıyor.

İlgili Haberler