Ana sayfa Dizi Fragmanları Erkenci Kuş 47. Bölüm 2. Fragman İzle! Sanem, Can’ı öpmeye doyamıyor!

Erkenci Kuş 47. Bölüm 2. Fragman İzle! Sanem, Can’ı öpmeye doyamıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Erkenci Kuş dizisinin 47. yeni bölümü 9 Temmuz Salı akşamı izleyicilerle Star TV ekranında buluşacak. Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 47. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Can ve Sanem’in aşka yeniden tutunduğu sahneler izleyicileri bekliyor. Can, Sanem’e Galapagos’a gitme teklifi yapıyor. Ancak bu romantik teklifi Sanem’in anne ve babasını düşünmesiyle bozuluyor. Sonrasında ise aileye barıştıklarını açıklıyorlar.

Sanem, sonrasında Can ile baş başa tekne ile 2 yıl sürecek dünya turuna çıkacaklarının bilgisini verdi.Teknede yemek yaparken sakarlığı tutan Sanem, teknede Can’ı öpmeye adeta doyamıyor. Videodan 47. bölüm 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

47. bölümde başka neler yaşanacak? İşte detaylar:

Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir.

Can’la yaşadığı yakınlaşmadan tedirginlik duyan Sanem, onun aniden ortadan kaybolmasıyla endişeye kapılır. Oysa ki Can önemli bir sorunu ortadan kaldırmak için uğraşmaktadır.

Sorunun ortadan kalkmasıyla çok sevinen Sanem, Can’la beraber yeni tanıtım projesi için çalışırken, Can’ın kendisi için ne kadar büyük bir fedakarlık yaptığının farkına varır. Artık problem çözme sırası Sanem’dedir.

Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir. Can ise bu hediyeyi tek şartla kabul eder ve Sanem’e bir teklifte bulunur. Sanem’in teklifi kabul etmesiyle çok mutlu olan ikiliyi, hayatlarını değiştirecek, herkesi şoke eden bir olay beklemektedir.