SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 06:14

SON HABERLER

Benim Tatlı Yalanım 5. Bölüm Fragmanı İzle! Aylin, ortalığı fena karıştırıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Benim Tatlı Yalanım dizisi 5. yeni bölümüyle 11 Temmuz Perşembe akşamı Star TV ekranında izleyicilerle buluşacak. Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in başrollerinde yer aldığı dizinin 5.bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümden ilk görüntüler ortaya çıktı. 5. bölüm fragmanında Aylin, ortalığı karıştırıyor.

Serkan’a “Aylin’in Aylin olmayabileceği aklına geldi mi hiç?” diye sorması ortalığın fena karışacağını gösteriyor. Nejat ise Serkan tarafından sorguya çekiliyor.Suna ve Aylin karşılaşıyor. Kayra ise aralarındaki konuşmayı duyuyor. Kayra’nın üzüntüsü katlanıyor.

Nejat ve Suna’nın romantik anları da dikkat çekiyor. Aynı yatakta uyanan ikilinin o noktaya nasıl geldiği de merak konusu oldu.

Videodan 5. bölümden detayları izleyebilirsiniz.

Peki Benim Tatlı Yalanım dizisinin son yayınlanan 4. bölümünde neler yaşanmıştı?

Nejat, Şevket Baba’yı Suna’nın çalışmasına izin vermesi için ikna edecek mi?

Hande ise Aylin’nin foyasını çıkarma peşindedir.

Şevket, Suna’yı Nejat’ın evinde bulduğunda, Nejat’ın yalanı her ikisini de kurtarır ; Suna, Kayra’nın bakıcısıdır. Şevket, Suna ona yalan söylediği için sinirlenmiştir ve Suna’nın bakıcılık yapmasını asla istememektedir. Suna, Kayra için hayatında ilk defa babasına karşı gelir ve Nejat’ın evine geri döner. Bu sırada düşmanını daha yakından tanımak isteyen Hande, Suna’yı yemeğe çıkarır ve Suna’nın söylediği bir şey onu şüphelendirmeye başlar. Bu kadın gerçekten Aylin midir? Yoksa onun yerine geçmiş bir başkası mı?

İlgili Haberler