Erkenci Kuş dizisi 14. bölümde izleyiciler zaman yolculuğuna çıkacak

06 Ekim 2018 Cumartesi, 11:27
Erkenci Kuş dizisi 14. bölümde izleyiciler zaman yolculuğuna çıkacak

Son dönemin en başarılı yaz işlerinden olan Erkenci Kuş, normal sezonda da Cumartesi akşamları yolculuğuna devam ediyor. Dizinin 14. bölümü bu akşam ekrana gelecek ve izleyiciler zaman yolculuğuna çıkacak.

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman’ın paylaştığı yılın dizisi “Erkenci Kuş”un yeni bölümünde Sanem (Demet Özdemir), oynadığı reklam filmi çekimi için 80’lere yolculuğa çıkıyor.

Dizinin bu hafta yayınlanacak 14.bölümünde; Sanem’in yazdığı reklam filminin çekimleri eğlenceli ve renkli görüntülere sahne olacak. İzleyenleri 80’lere yolculuğa çıkaracak olan bölümde, güzel oyuncu Demet Özdemir canlandırdığı karakterin bu sahneleri için saçlarını kıvırcık kullandı.

Renkli kıyafetler, abartılı makyajların yapıldığı filmin çekiminde Sanem’le birlikte Aylin, Deren ve Ayhan da rol alacak. Yönetmenliğini Can’ın yaptığı reklam filminin Sanem’in mahallesinde de çekilmesi bölümde şenlik havası yaratacak.

Senaryosunu Ayşe Kutlu’nun, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üstlendiği Erkenci Kuş unutulmaz yeni bölümüyle 6 Ekim Cumartesi günü saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.

can yaman haberleri için

demet özdemir haberleri için