Kızım dizisinin ilk zirve mutluluğu!

06 Ekim 2018 Cumartesi, 11:30
Kızım dizisinin ilk zirve mutluluğu!

Cuma akşamları izleyici ile tv8 ekranında buluşan Kızım dizisi hem tüm kişiler hem de AB grubunda ikinci sırada yer almıştı. Tüm kişilerde Arka Sokaklar ve AB grubunda da İstanbullu Gelin’in arkasında kalan Kızım, bir başka kategoride ise zirvenin sahibi oldu.

Bu, Kızım dizisinin reytinglerdeki ilk zirve başarısı olarak kayıtlara geçti.

TV8’de yayınlanan ‘KIZIM’ dizisi Cuma akşamı yayınlanan üçüncü bölümü ile 20+ABC1 kategorisinde ilk sıraya yerleşerek birinci oldu.

Yeni yayın döneminde TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşan, yapımcılığını Med Yapım – Fatih Aksoy’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Gökçen Usta ’nın oturduğu ve senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt ve Irmak Bahçeci’ nin kaleme aldığı, uygulayıcı yapımcılığını ise Suzan Sümeli’nin yaptığı ‘’Kızım’’ dizisinde Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız ‘a, Serhat Teoman, Tugay Mercan , Sinem Ünsal ve Suna Selen eşlik ediyor.

GENEL HİKAYE:

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır. Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir; Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır.

Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir… Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

Beren Gökyıldız haberleri için

buğra gülsoy haberleri için