SON DAKİKA
27 Kasım 2022 18:18

SON HABERLER

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz vur vur düşman bitmiyor!

atv ekranında 6. sezonu devam etmekte olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 197. yeni bölümü ile 1 Haziran Salı akşamı ekrandaki yerini almaya devam edecek. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar fragmanda ortaya çıktı. ”Sana öyle bir düşman buldum ki, vur vur bitmez!” sözleri dikkat çekiyor.

Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba’nın başrollerinde yer aldığı diziden 2021 yılında birçok isim ayrıldı. Sabina Toziya, hastalık nedeniyle veda etti. Dilşad Şimşek, Sanem Çelik ve Savaş Yıldırım da karakterlerinin ölmesi ile birlikte diziden ayrılan isimler oldu. EDHO, 6. sezonunda da yine milyonları ekrana çekmeye devam ediyor. Dizinin 197. bölümünden fragmanı ve yaşanacakların detayını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Hızır Çakırbeyli, Rıdvan ve bağlı olduğu şebekeyle verdiği savaşta sevdiklerini teker teker kaybetmeye başlar. Gelini Didem Çakırbeyli’nin ölümünün ardından akrabası ve dostu Haşmet Façalı’yı da kaybeden Hızır Çakırbeyli, artık şartları zorlamaya karar verir.

Çakırbeyli ailesi kadar Façalı ailesine de ateş düşer. Yeğeni ve abisinin cenazesinde yapılan bombalı saldırıyla en yakınındaki isim olan Hakan’ı da kaybeden Behzat Façalı, intikam yemini eder. Abisi Haşmet Façalı gibi kendisini kaybetmesinden korkan Hızır Çakırbeyli, kurduğu planın merkezine Behzat Façalıyı koyar.

Evlendiği gün eşini kaybeden Hızır Ali’yi öldürmeyi kafasına koyan Rıdvan, bir hamle de hastanede yapar. Yapılacak saldırıyı ön gören Alpaslan ise kurduğu oyunla Rıdvan’ın bir oğlunu daha tuzağa düşürür. Oğlunu kurtarmak için her yola başvuran Rıdvan ise tüm bağlantılarını kullanarak savaşa yeni bir isim dahil eder.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler