Ana sayfa Sosyal Medya Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in aşk dolu bakışına yüz binlerce beğeni yağdı!

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in aşk dolu bakışına yüz binlerce beğeni yağdı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, mutluluklarını bir kez daha belgeledi. İki ünlü isim de arkalarında yılbaşı ağacı olan ve yeni yıl için hazırlandıklarını gösteren ev halleri ile hayranlarını adeta mest etti.

Evde sadece yeni yıl telaşı yoktu, bir de yeni yaş heyecanı vardı. Kuruluş Osman dizisinde başarıyla rol alan Burak Özçivit, 24 Aralık 1984 doğumlu ve evde yapılan doğum günü kutlamasından da çiftin mutlulukları sosyal medyaya bu fotoğraflarla yansıdı.

36. yaşını kutlayan Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan ile birlikte hayatının en mutlu günlerini yaşıyor. İş yaşamında Kuruluş Osman ile kariyer zıplaması yaşayan oyuncu, özel hayatında da mutluluk tablosu çiziyor.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, yaş günü için çektirdikleri pozları ayrı ayrı instargam hesaplarından yayınlandı. Evcen, 11.2 milyonluk instagram hesabında “Diğer yarım, iyi ki doğdun” diye mesaj bıraktı. Paylaşıma 1.3 milyondan fazla beğeni yapıldı ve bu bir rekordu. Oyuncunun kocasına aşk dolu bakışı da her şeyi net bir şekilde anlatmaya yetiyordu.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in aşk dolu bakışına yüz binlerce beğeni yağdı! 10

Burak Özçivit de aynı pozları kendi instagram hesabından yayınladı. Hayranları yeni yaşın mutluluklar getirmesini ve aile saadetlerinin hiç bozulmamasını diledi. Özçivit’in kalp emojisi ile yayınladığı paylaşıma da 1 milyon 275 binden fazla beğeni yapıldı.

İki ünlü isim de bu aşk dolu pozları ile instagram’ı fena salladı ve 2.6 milyona yakın beğeni alırken, binlerce de yorum havada uçuştu.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in aşk dolu bakışına yüz binlerce beğeni yağdı! 11