SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 07:32

SON HABERLER

Fazilet Hanım ve Kızları 48. bölüm 2. fragmanı yayınlandı… Yağız ve Hazan için zor karar!

STAR TV’nin sezon sonunda final yapacağı Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinin yeni bölümü 26 Mayıs Cumartesi akşamı ekrana gelecek.

Başrollerinde Nazan Kesal, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul ve Alp Navruz’un oynadıkları dizinin yeni bölümünden 2. tanıtım da ekrana geldi.

Sinan’ın tehditleriyle iki arada kalan Hazan, yaşadıklarıyla başetmeye çalışıyor. Bu arada Yağız’dan Hazım Amerika’ya dönmesini beklediğini söylüyor. Hazan, hiç beklenmedik bir anda Yağız’a gidiyor.

İşte 48. bölüm 2. tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Yağız, gerçekleri öğreniyor…

Ece’nin yokluğunu fark eden Hazan ve Fazilet ne yapacaklarını şaşırmış halde Hazım’ın üzerine giderken, Ece’nin yokluğu Hazan’ın Fazilet’e duvar örmesine neden olur. Kudret’le yüzleşmekten köşe bucak kaçan Fazilet, kırdığı potla ne Yasemin’i ne de kendisini nasıl bir tehlikeye sürüklediğinin farkında değildir.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Hazan annesinin taktikleriyle hareket etmeye karar vererek Yağız’a hayatının şokunu yaşatan hamleyi yapar. Sinan’ın Hazan üzerinde kurduğu duygusal baskı çok ağırken, Yağız öğrendiği gerçekle herkesi karşısına alacaktır. Yağız’ın öfkesi karşısında Hazım’ın eli kolu bağlanmıştır. Hazan ve Yağız’ı da ağır bir yüzleşme bekliyordur.

İlgili Haberler