SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 09:19

SON HABERLER

Fazilet Hanım ve Kızları 7 Nisan 42. bölüm tanıtımı yayınlandı… Hazan ve Yağız için ayrılık vakti!

STAR TV’de Cumartesi akşamları yayınlanan Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinin yeni bölümü 7 Nisan Cumartesi ekrana gelecek.

Başrollerinde Nazan Kesal, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul ve Alp Navruz’un rol aldıkları dizinin 42. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Tanıtımda Hazan ve Yağız’ın öpüştükleri görülüyor. Sinan onları yakalayacak mı anlaşılamadı ama Hazan’ın olanları daha fazla kaldıramayarak Almanya’ya gitmek istediği ortaya çıkıyor.

İşte Fazilet Hanım ve Kızları 42. bölüm tanıtımı…

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Hazan, zor kararın eşiğinde… Sinan’ın şok evlilik teklifi, Hazan ve Yağız’ın kalplerinde patlayan bir bomba olur. Yüzüğü bir anda parmağında bulan Hazan, Sinan’ı şoke eden bir tepkiyle masadan kalkar ancak Fazilet Hazan’ın yüzüğü parmağından çıkarmasına razı olmayacaktır. Fazilet’in tehditleriyle köşeye sıkışan Hazan çaresizdir.

Hazan ve Yağız, duygusal bir yıkım yaşarken, sonunda duygularına yenilen Ece ve Yasin ise hayatlarıyla ilgili büyük bir karar aşamasındadır. Sinan ve Hazan’ın evlilik yoluna girmeleri, Ece’yi bir kez daha annesiyle karşı karşıya getirirken, Hazan ve Yağız arasındaki duygular Hazım ve Ece arasında da yeni bir krize sebep olur. Fazilet, Hazan’ı yoluna soktuğuna inanırken Hazan’ın tüm baskılara rağmen Sinan’dan ayrılmasıyla ortalık karışır. Sinan’ın ayrılığı hazmedememesi, yaşanacak büyük olayların fitilini ateşler.

Yasin’e olan aşkı ve Hazım’a duyduğu vefanın arasında sıkışıp kalan Ece, Hazım’ın attığı beklenmedik adımla neye uğradığını şaşırırken, Yasin en acı şekilde hayatının büyük gerçeğiyle yüz yüze kalır. Yaşananların gerilimiyle karşı karşıya gelen Hazan ve Yağız ise, kendilerini hayatlarının yüzleşmesini yaşarken bulurlar.

İlgili Haberler