Ana sayfa Dizi Haberleri Fox’un yeni dizisi Bir Mucize Olsun, eski bir hikayenin başka bir versiyonu gibi!

Fox’un yeni dizisi Bir Mucize Olsun, eski bir hikayenin başka bir versiyonu gibi!

tarafından zk zk

Fox TV’de yakında yeni bir dizi ekrana gelecek: Bir Mucize Olsun. Hikayesi aslında bilindik bir konu. Biraz Gülizar’a da benziyor. Zorluklar içinde yaşayan bir kız, bir anda zengin bir adamın torunu olduğunu öğreniyor ve sonrasında hayatı değişiyor. Konu başka dizilerle benzerlik gösterse de oyunculuklar, yan karakterler ve dizinin sürükleyiciliği farklı bir tat yaratabilir. Ekrana gelmesi merakla beklenen dizinin yayın tarihi henüz belli değil. Dizinin ismi önce Çukurdere olarak anılmıştı ancak daha sonra değiştirildi.

Diziyle ilgili tüm detaylar şöyle:

Oyuncu kadrosunda Furkan Palalı, Su Kutlu, Cihan Ünal, Ahu Sungur, Ayşegül Günay, Meral Çetinkaya, Murat Daltaban, Bala Atabek, Anıl İlter, Rıdvan Aybars Düzey, Dilhan Aras, Elif Gizem Aykul, Oral Özer, Rozet Hubeş, Funda Eskioğlu, Tahsin Lale, Bulut Akkale, Cansu Kurgun, Sekvan Serinkaya, Fahri Öztezcan, Binnaz Ekren, Elif Akdemir, Halil Demir, Poyraz Saygılı, Anıl Yıldız, Ebru Emre’nin yer aldığı dizi, Fox’un çekimlerine çok uzun bir süre önce başladığı bir dizi aslında.

Yapımcılığını Pastel Film adına Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün yaptığı, yönetmenliğini Hamdi Alkan ve Ozan Uzunoğlu’nun üstlendiği, senaryosunu Can Sinan’ın yazdığı ‘Bir Mucize Olsun çok yakında güçlü hikayesi ve oyuncu kadrosuyla Fox’ta…

Bir Mucize Olsun hikayesi;

Çukurdere’nin çamurlu sokaklarında büyüyen Damla onu yetiştiren Maksude’nin yanında evlatlık gibi değil hizmetçi gibi bir yaşam sürmektedir. Sefalet ve umutsuzluk içinde geçen günlerden bir gün kapılarını Yiğit adında genç bir avukat çalar. Gerçek anne babasının kim olduğunu bilmeyen Damla’ya dedesinin ülkenin sayılı zenginlerinden biri olan Azim Sancaktar olduğunu ve ona yeni bir hayat vermek istediğini söyler. Yiğit getirdiği haberle Damla’ya zorluklarla dolu bambaşka bir dünyanın kapılarını açmakla kalmayacak ona aşık da olacaktır.

İşte dizinin tanıtımları: