Ana sayfa Dizi Haberleri Gel de izleme! Fragmanda gördükleriniz ne ki! Kızılcık Şerbeti’nin yönetmeni, 20. bölüm için öyle bir laf etti ki izlemeyen pişman olur!

Gel de izleme! Fragmanda gördükleriniz ne ki! Kızılcık Şerbeti’nin yönetmeni, 20. bölüm için öyle bir laf etti ki izlemeyen pişman olur!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Show TV’nin dizisi Kızılcık Şerbeti, ekranlara gelmeden önce bazı eleştiriler almıştı. Muhafazakar bir aile ile seküler bir ailenin çocuklarının evlenmesinin ardından, aralarında çıkan gerginliklerin, toplumu da yansıttığı yönleriyle ince detaylarla işleniyor olması, diziyi izleyenlerin ilk baştaki eleştirilerinden sonra beğenisini kazanmaya başladı.

Özellikle dizideki oyunculuklar giderek daha çok ön plana çıkmakta! Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör ve Settar Tanrıöğen’in rolleriyle dikkatleri çektiği dizi, giderek Nursema karakterini başarıyla oynayan Ceren Karakoç üzerine yoğunlaşmaya başladı!

Tesettürlü bir kadın olmasına karşın, başlangıçta çok da hazzetmediği gelinleri Doğa’ya giderek daha çok ısınan Nursema, ailesinin kendisini hiç istemediği biriyle zorla evlendirmesi sonrasında çok farklı bir dönüşü yaşıyor! Evlendiği adamın ilk gece onu camdan aşağı attığını bu hafta yeni bölümde itiraf ediyor Nursema!

Üstelik evlendiği kişi ve onun ailesi ile birlikte kendi ailesinin yanında! Nursema’nın anne ve babasına da rest çektiği o sahne, şimdi büyük bir merakla bekleniyor! Dizinin yeni bölümünden yayınlanan 2. fragmanda “Bu ruh hastası beni camdan aşağı attı!” diyerek tüm ailenin önünde gerçekleri anlatan Nursema’yı bu hafta dizideki başka sahneleriyle de çokça konuşacağız!

Ceren Karakoç’un oyunculuğuna övgüler yağdıran ve yeni bölümle ilgili merakı da iyice arttıran bilgi, dizinin Ketche lakaplı yönetmeni Hakan Kırvavaç’tan geldi.

Ünlü Yönetmen, Ceren Karakoç’un yeni bölümdeki sahneleri için twitter’dan yaptığı açıklamada “Normalde böyle şeyleri pek konuşmam ancak Ceren Karakoç, canlandırdığı Nursema karakteri ile öyle güzel bir tirad attı ki biz çekmeye doyamadık. 20. bölümün bugün yayınlanan tanıtımından, azıcık tadını almışsınızdır!” ifadesini kullandı.

Herkesin yeni bölüm için merakını arttıran Kırvavaç’ın bu övgü dolu sözlerine Ceren Karakoç da “Hocam, canım hocam. İyi ki siz…” diyerek yanıt verdi.

Gold Film imzalı Kızılcık Şerbeti’nde 20. bölümde neler olacağı heyecanla beklenirken, Ceren Karakoç’un da giderek dizideki diğer karakterlerin önüne geçmeye başladığı bir dönem yaşanıyor! Kızılcık Şerbeti dizisinin senaristleri Melis Civelek ve Zeynep Gür, giderek daha da heyecanlı hale gelen diziyi, Cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi Yalı Çapkını ile yakın rakip olarak yarıştıran bir senaryoya imza atıyorlar!