Ana sayfa Dizi Haberleri Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde iki başrolün rolleri karıştı, ortaya garip bir manzara çıktı!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde iki başrolün rolleri karıştı, ortaya garip bir manzara çıktı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV ekranında perşembe akşamları yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde heyecanlı bölümler devam ediyor. Şimdiye kadar 15 bölüm yayınlandı ve dizi etkileyici hikayesi ile geniş bir hayran kitlesini peşinden sürüklüyor.

Reytinglerde birincilikler elde etmeye devam eden Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde, Ertan Saban ile Devrim Özkan ikilisine gösterilen ilgi de artarak sürüyor. Sadi ile Songül karakterlerinin hikaye içindeki durumlarında yaşanan büyük değişim ise dikkatlerden kaçmadı. Sadi karakterine yeni hayatında göz kulak olmak ve onu korumak için Songül yanına yerleştirilmişti. Bir de sahte birliktelik ile komiser, koruma altına alınan eski mafya üyesine yeni hayatında eşlik ediyordu.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde iki başrolün rolleri karıştı, ortaya garip bir manzara çıktı! 7

Ancak Sadi ile Songül arasındaki roller değişmeye başladı. Sadi’nin peşindeki adamlar Songül’e el uzatınca, kim korunan kim korunacak kişi kavramı hızlı bir değişim yaşadı. Artık Sadi, Songül’ü koruma ve onu hayatta tutma çabasıyla dikkat çekmeye başladı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin izleyicileri de bu duruma dikkat çekiyor. Bir izleyicinin şu yorumu haklılık payı içeriyor: “Sadi’yi mi Songül’ü koruması için verdiler, yoksa Songül’ü mü Sadi’yi koruması için verdiler, roller karıştı.”

Show TV’nin ilgiyle takip edilen BKM imzalı dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Hastanede yatan Araz’ı arkadaşları yalnız bırakmazken Sevda, Aylin’i suçluyor. 12-B sınıfı hastanede Araz’dan iyi bir haber beklerken Sadi, Songül’ü hastaneye yetiştiriyor.

Songül ve Sadi’nin düşmanlarının yeni planlar yaptığı tanıtımda patlayan silah sesi dikkat çekerken, Araz ve Songül’ün sağlık durumu ise merak konusu oluyor.

Dizinin geçen hafta yayınlanan 15.bölümündü kardeşinin komada olmasından dolayı Aylin’i suçlayan ve onu vurmak isteyen adamın karşısına dikilen Araz kurşunun hedefi oldu. Serdar, yeni kurduğu planla Najat Kırdar’ın adresine arama emri talep etti. Najat’ın odasında arama yapan Songül, çıkan yangınla ne olduğunu anlamaya çalışırken hemen Sadi’ye haber verdi. Hastanede olan Sadi, Songül’ün yanına koştu. Songül alevlerin ortasında kaldı.

Yeni bölümde Araz ve Songül karakterlerine ne olacağı konusu netleşecek. Hem Mustafa Açılan hem de Devrim Özkan’ın heyecan yaratan bu durumlara karşın, diziye devam ettiklerini belirtelim.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, yeni bölümüyle 3 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de.