SON DAKİKA
8 Ağustos 2022 23:57

SON HABERLER

Gençliğim Eyvah dizisinde Ekin Mert Daymaz’ı o halde görenler gözlerine inanamıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Genliğim Eyvah dizisinin oyuncuları sosyal medya üzerinden gelen soruları yanıtladı. Kemal Uçar’ın moderatörlük yaptığı yayında izleyiciler sorularını yöneltti. Gençliğim Eyvah dizisinin beğeniyle izlenen karakterleri Ahmet ve Zola’yı canlandıran Ekin Mert Daymaz ve Burak Tozkoparan sosyal medyadan gelen sorulara yanıt verdi.

Azra’ya aşık olan Zola ile Ahmet arasında büyük olaylar yaşanacağı da oyuncuların ağzından kaçtı. Burak Tozkoparan bir dönem müzisyenlik yaptığını ve halen de devam ettiğini belirtti ve oyuncu olmaya nasıl karar verdiğini şu sözlerle ifade etti: “Müzisyenlik yapıyordum. Bir yarışmada birinci olmuştum. Orada okul bursu kazandım. İleride müzik ile alakalı olsun diye sinema televizyon seçtim. Oradaki hocam bana teklifte bulundu. Bir denemeye çağırdı. Kısaca böyle…”

Kemal Uçar ise Ankara’da tiyatro oyunlarında yer alarak mesleğe başladığını, okulunu da okuyarak devam ettiğini belirtti.

Sosyal medyadan gelen sorularda oyuncuların en beğendikleri ve sıklıkla kullandıkları emojiler soruldu. Burak Tozkoparan minnettarlık ifade eden emojinin yanı sıra bir de dil çıkartan emoji kullandığını belirtti. Ekin Mert Daymaz ise sadece gülen surat emojisi kullanıyor.

Daymaz’ın set aralarında çok yemek yemesi de esprilere konu oldu. Burak Tozkoparan, “8 öğün falan yiyor arkadaşlar. Yemek arasında yemeği alıp yiyor, sonra ekstra bir tane daha alıyor. Aralarda gömecem kanka” diye konuştu.

Kemal Uçar da benzer izlenimini paylaştı. “Gerçekten böyle bir şey olamaz” diyen Kemal Uçar, Ekin Mert Daymaz’ın yemek yeme durumu şöyle ifade etti: “Orta ölçekli bir ülkenin 6 ayda yediğini… Afiyet olsun kardeşim, gözümüz yok.”

Ekin Mert Daymaz ise kendisini çok efor sarf ettiğini belirterek savundu. Oyuncu, çok spor yaptığını da belirtti.

Videodan keyifli anları izleyebilirsiniz…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler