Ana sayfa Dizi Fragmanları Gençliğim Eyvah dizisinde Zola zorda, Çağla’nın planları suya düşüyor!

Gençliğim Eyvah dizisinde Zola zorda, Çağla’nın planları suya düşüyor!

tarafından ker_def

atv’nin yeni dizisi Gençliğim Eyvah, 8 bölümü geride bıraktı. Reytingleri ile pek de umut vermeyen dizi eğlenceli konusuyla izleyicilerini ekranda tutmayı başarıyor.Ancak dizinin kış sezonunda yayınlanması düşük reytingleri nedeniyle pek mümkün görünmüyor.

Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Burak Tozkoparan, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz gibi birbirinden usta isimler dizinin kadrosunda bulunuyor. Peki 9.yeni bölümde neler yaşanacak? Zola, Azra aşkı yüzünden bir büyük sorunla daha karşılaşıyor.

Gençliğim Eyvah dizisinin 9.yeni bölümü 10 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00’de ekrandaki yerini alacak. İşte dizide yaşanacaklardan detaylar:

Asmalı kebapta işe başlayan Çağla, Hacer ve Arif’in göz bebeği olur. Ahmet, kurtulmaya çalıştıkça Çağla iyice ailenin içine sızar. Ahmet ailesine, Çağla’nın gerçek yüzünü göstermeye çalışır.

Hacer ve Nuriye, Çavi ve Zola’nın babalarını bulmaya karar verir. Arif ve Zekeriya eşlerinin kayıp babaların peşlerine düşmesinden dolayı panik olurlar. Çavi, kız kardeşi Azra’yı Zola’dan kıskanır. Zola ve Çavi’nin arası Azra yüzünden açılır.

İşte Gençliğim Eyvah dizisinin 9. bölümünden 2. fragman: