Ana sayfa Sosyal Medya Gizli Saklı bitti ama Sinem Ünsal’ın sürprizleri bitmek bilmiyor!

Gizli Saklı bitti ama Sinem Ünsal’ın sürprizleri bitmek bilmiyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Mucize Doktor dizisi ile büyük bir kariyer çıkışı sergileyen Sinem Ünsal, Nazlı karakteri ile izleyicilerde o kadar büyük bir etki bıraktı ki, hala bunun izleri devam ediyor. Sinem Ünsal’ın yer aldığı projelere izleyicilerin ilgisi de Mucize Doktor’dan sonra artık bambaşka bir noktaya geldi.

Elbet Bir Gün isimli Fox TV dizisinin başarısız bir süreç geçirmesinin ardından, Gizli Saklı dizisi ile yine aynı ekranda izlediğimiz oyuncu, bu projeye de erken veda etmek durumunda kaldı. Halit Özgür Sarı ile iyi bir partnerlik süreci geçiren Sinem Ünsal, ne yazık ki yine reytinglerin düşük gelmesinin talihsizliğini yaşadı. Oyuncunun bir yıl içinde başrolünde yer aldığı iki dizi de reytingler nedeniyle erken final yaparak sona erdi.

Sinem Ünsal’ın her projede kendisini daha da çok geliştirmesi ve canlandırdığı karakterlerin ruhunu sergilemesi ise kariyer gelişimi açısından dikkatleri çekiyor. Gizli Saklı gibi eğlenceli bir polisiye komedi dizisinde de çok başarılı bir performans ortaya koyan oyuncu, yeni projesini buldu…

Gizli Saklı bitti ama Sinem Ünsal'ın sürprizleri bitmek bilmiyor! 7

Kubilay Aka ile birlikte yeni bir sinema filmine hazırlanan Sinem Ünsal, yine hayranlarını şaşırtacak. Gonca Vuslateri’nin senaryosunu yazdığı film projesi Medyapım’ın sahibi Fatih Aksoy’un desteği ile çekilecek.

Cenazemize Hoşgeldiniz isimli filmde Sinem Ünsal ile Kubilay Aka’nın partnerliğini izleyeceksiniz. Gonca Vuslateri’nin gerçek bir hikayeden yola çıkarak hazırladığı senaryoda Ozan ve İrem karakterlerinin eğlenceli hikayesini izleyeceksiniz.

Sinem Ünsal, Gizli Saklı dizisindeki komedi performansı ile de iyi işler çıkartabileceğini göstermişti. Yeni sinema filmi bu anlamda oyuncunun kendisini daha da çok geliştirmesine vesile olacak.

Ozan ve İrem karakterlerinde Sinem Ünsal ile Kubilay Aka partnerliği de yakın zamanda sosyal medyayı fazlasıyla etkileyecektir.

Büşra Pekin, Gözde Seda Altuner, Güven Hokna, Ufuk Özkan, Müge Boz, Şükran Ovalı, Yiğit Özşener, Reha Özcan ve Beren Gözyıldız gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı sinema filminin çekimlerinin de çok kısa bir süre içinde başlaması bekleniyor.