Ana sayfa Dizi Haberleri Kırmızı Oda’daki Meliha’nın etkisinde kalanlar Evrim Alasya’nın yeni dizisini de çok sevecek!

Kırmızı Oda’daki Meliha’nın etkisinde kalanlar Evrim Alasya’nın yeni dizisini de çok sevecek!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bugüne kadar yer aldığı projelerdeki başarılı performansları ile göz dolduran Evrim Alasya, 1979 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 2003 yılından bu yana setlerde yer alan oyuncu, birbirinden çok farklı karakterleri canlandırarak geniş bir tecrübe edindi.

Ihlamurlar Altında dizisindeki Sema karakteri ile dikkatleri çeken oyuncu, Gönülçelen dizisindeki Balçiçek karakteri ile popüler olmuştu. Güneşin Kızları dizisindeki Güneş karakteri ile de kariyerinin en popüler dönemini yaşayan Evrim Alasya, ayrıca Kırmızı Oda dizisiyle de çok konuşulan bir isim olmuştu.

Kırmızı Oda dizisinde acıklı hikayesi ile Meliha karakterini başarıyla canlandıran oyuncu, sadece 7 bölüm bu hikayede yer almış olmasına rağmen, karakterin etkisi halen sürüyor. Meliha’nın acı dolu yaşamı Evrim Alasya’nın muhteşem performansı ile birleşince izleyiciler için Kırmızı Oda dizisindeki bu karakter unutulmaz bir hale geldi.

Kırmızı Oda'daki Meliha'nın etkisinde kalanlar Evrim Alasya'nın yeni dizisini de çok sevecek! 8

Geçen yıl Akrep isimli diziyle ekranda yer alan Evrim Alasya, ayrıca Terzi isimli Netflix dizisinin de kadrosunda bulunuyor. Oyuncunun yeni sezonda yeniden bir televizyon dizisiyle ekranlarda olacağı bilgisi de basına yansıdı.

Evrim Alasya, Kızılcık Şerbeti isimli Show TV dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Toplumsal konularda farkındalığı artıracak senaryosu ile dikkatleri çekecek olan Kızılcık Şerbeti dizisi, yine bir dram projesi olarak ilgi çekecek gibi gözüküyor.

Yasak Elma dizisinin senaristleri Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün hikayesini yazmakta olduğu dizinin erkek başrolü olarak da Barış Kılıç ile anlaşma sağlandığı yönünde haberler geliyor. Yemin dizisiyle büyük beğeni toplayan Sıla Türkoğlu’nun da kadrosunda yer alacağı Kızılcık Şerbeti dizisii, iki aile arasında yaşanan trajik olayları anlatacak.

Kırmızı Oda'daki Meliha'nın etkisinde kalanlar Evrim Alasya'nın yeni dizisini de çok sevecek! 9

Evrim Alasya, aynı Kırmızı Oda dizisinde olduğu gibi yine toplumsal konulara değinilen ve izleyenlerin kendisinden de bir parça bulabileceği bir karakter ile ekrana dönüş yapmış olacak.

Eylül başında dizi ekibi sete çıkacak ve Kızılcık Şerbeti isimli yapımın Ekim ayı başında da izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Evrim Alasya için ise dizi hayranları Kırmızı Oda dizisindeki Meliha karakteri gibi yine güçlü ve izleyenleri derinden etkileyecek bir performans bekliyor.