SON DAKİKA
26 Ağustos 2019 01:26

SON HABERLER

Gonca Vuslateri kendisini iki yüzlülükle suçlayan kişiye yanıt verdi!

Gonca Vuslateri, havalimanında bir yolcu kadın ile alanda çalışan görevli kadın arasında yaşanan diyalog hakkında sosyal medyadan mesaj yazmıştı.

İstanbul Havalimanı’nda Funda E.’nin görevli Tuğçe S.’ye ağır hakaretlerde bulunması olayına tepki gösteren Vuslateri, “Havaalanında yaşanan olaydan dolayı görevli arkadaştan ben bile gidip özür dilemek istedim.. Bir insani(kadını) kalçasıyla, davranışıyla toplum içerisinde küçük düşürme girişimi saldırıdır ve özlük haklarımıza yapılmış linçtir. Suçtur bu. Terbiyesizlik az kalır” mesajını paylaşmıştı.

Hizmet eden insanlara her zaman saygılı olduğunu da belirten Gonca Vuslateri’ne bir kadın takipçiden itiraz gelmiş ve kendisi ile bir davette görevliyken karşılaştıklarını ve azarladığını söylemişti.

O Mesaj şöyleydi: “Karşılamada çalıştığım bir ödül töreninde listede isminizi hemen bulamadım diye beni azarlayıp elimden listeyi çekip alan da sizdiniz oysa ki… 1 ay kadar belki oluyor.. Sosyal medyadaki bu ikiyüzlülük gerçekten çok üzücü aslında bu kadar duyarlı ve sabırlı biri değilsiniz siz de…”

Gonca Vuslateri, bu kişiye twitter hesabından yanıt verdi.

Ünlü oyuncu şöyle diyor:

“Bir iki tip çıkar. Sinemada telefonunu açtı, yok kağıdımı elimden aldı, yok bana bunu dedi. Jim Carrey hep der “sen istediğin kadar ne olduğunu gösterdiğini düşün. Seyirci daima gamsızlık hakkını kullanmak ister.” Birine “süprüntü! Koca kıçlı! Hoop temas yok” dersem gerçekten aynı tepkiye maruz kalmama şaşırmam. Fakat az kitap okuyup, gazete açan birinin (herhalde buna yoruyorum) hakareti sınıflandırma konusunda beni hedef alması zaten kafaya taktığım birşey değil. Çünkü bu sektördeysen bu başına gelir. Çok olağan…

Ben kimsenin beğendiği biri olmak için bu meslekte değilim. Havaalanındaki kadının bir çalışanına hakaret etmesiyle günlük hayatımda birinin işini yapmaması yahut saygısızlığı karşısında göstereceğim memnuniyetsizliği aynı kefeye koymam. Tartışmam. Cevap bile vermem.”

İlgili Haberler