Gülizar 24 Şubat 6. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı… Murat’tan Mine’ye şok sözler!

23 Şubat 2018 Cuma, 19:08
Gülizar 24 Şubat 6. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı… Murat’tan Mine’ye şok sözler!

Kanal D ekranlarında Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat’ın rol aldıkları Gülizar 6. bölümde Tuğrul’un vurulmasıyla bütün gözler Gülizar’a çevriliyor! Candan, tüm hırsını Gülizar’dan çıkarıyor!

Çiftlikte çıkan olaylardan dolayı kendini suçlu hisseden Gülizar bir karar almak zorunda kalıyor ve çiftliği terk ediyor. Oğlunun hastaneye kaldırılmasıyla deliye dönen Candan ise tüm öfkesini Gülizar’a kusuyor! Duydukları karşısında dirayetini kaybeden Gülizar’a tek destek ise Murat’tan geliyor. Mine’ye artık onu sevmediği haykıran Murat, Gülizar’ı yalnız bırakmıyor!

Gülizar yeni bölümüyle cumartesi 20.00’de Kanal D’de!

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
İstanbul’un Yolunu Tutan Gülizar ile Murat’ın Yolları Ayrılıyor mu?

Şerif’in silahlı tehdidine maruz kalan Gülizar, Murat tarafından kurtarılır. Ancak bu esnada Tuğrul vurulur. Candan, hem çocuklarının Gülizar yüzünden tehlike altında olmasından hem de pavyon geçmişlerinin ortaya çıkmasından dolayı onları evden kovar. Ancak Gülizar, gitmeden önce aileye son bir ders verir. Parada pulda gözünün olmadığını ispatlamak için reddi miras yaparak İstanbul’un yolunu tutar.

Gülizar’dan ve ona verecekleri mirastan kurtuldukları için çok mutlu olan Sepetçi Ailesinin bu mutluluğu kısa sürer. Çiftlikte yaşanan beklenmedik bir gelişme onlara hayatlarının şokunu yaşatır.

Murat, Gülizar’a aşık olduğunu kesin olarak anlasa da duygularını inkar eden Gülizar, en büyük hayali olan şarkıcılık için önemli bir adım atar. Kartal Söz Prodüksiyon’la anlaşan genç kız, yeni bir hayata başlar. Ancak yaptığı anlaşmanın tadını çıkarmaya fırsat bulamadan kapısına gelen sürpriz misafir olayların seyrini değiştirecektir.

berk cankat haberleri için

farah zeynep abdullah haberleri için