Gülperi dizisi 4. bölümde çok ağlayacaksınız! Mendilleri hazırlayın…

02 Ekim 2018 Salı, 12:02
Gülperi dizisi 4. bölümde çok ağlayacaksınız! Mendilleri hazırlayın…
Televizyongazetesi/Analiz
Show TV’de 4. bölümüyle 5 Ekim Cuma akşamı ekrana gelecek olan Gülperi dizisi, yeni bölümüyle yürekleri dağlayacak anlara sahne olacak.

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in oynadıkları dizide, annesine kumpas kuran Hasan’a Gülperi’nin sözleri izleyenleri çok ağlatacak.

Eve uyuşturucu saklayarak annesinin üzerine atan Hasan, polisler kapıdayken annesiyle arasında geçen konuşmalardan çok etkileniyor.

Gülperi, Hasan’ın yaptığı bu davranışa kızmak yerine, oğlunun günlerdir yüzünde ve gözlerinde onu sevmekten vazgeçmediğini görmekten mutlu oluyor.

Hasan’ı sarsan Gülperi’nin sözlerinden sonra Can’ın ‘Ana’ çığlıkları, diziyi takip edenlerin yüreklerini dağlayacak.

Gülperi, çok çarpıcı bir bölümle geliyor.

İşte 4. bölüm özeti:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Yakup’un teklifi karşısında şok olan Gülperi, kızının ve kendi özgürlüğünün arasında bir seçim yapmaya zorlanır. Yakup artık Gülperi’yi kıskıvrak köşeye sıkıştırdığına ve torunlarını sonsuza kadar yanına alacağına emindir. Gülperi ise kızından vazgeçmemeye en az Yakup kadar kararlıdır, bu uğurda her türlü bedeli ödemeye de hazırdır.

Gülperi’nin başının yine dertte olduğunu anlayan Kadir, kendi ailesiyle ilgili sorunlarını kısa süreliğine hallederek yeniden Taşkınhan’a gelir. Ve Yakup’un Gülperi’yi de yakından ilgilendiren, herkesten gizlediği bir sırrının olduğunu öğrenir. Can annesine yavaş yavaş yaklaşırken Bedriye ise Ali’nin kendisine yaptıklarından Gülperi’yi sorumlu tutmaktadır.

Gülperi çocukları yanında olsa bile onlara ulaşmanın ne kadar zor olduğunu artık iyice anlamıştır. Ancak bu yolda onu bekleyen zorluklara bir yenisi eklenir; hiç ummadığı biri tarafından kendisine kurulan ve hayatını yeniden alt üst edecek olan tuzağın henüz farkında değildir.

gülperi haberleri için

nurgül yeşilçay haberleri için