SON DAKİKA
20 Eylül 2019 14:39

SON HABERLER

Gülperi dizisinde Gülperi’ye kötü sürpriz!

Show TV’de Cuma akşamları ekrana gelen Gülperi dizisinin 22. bölümünden 2.tanıtım da yayınlandı.

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in oynadıkları dizinin yeni bölümünde Gülperi ve Kadir evleniyor. Ailesini bir arada tutmaya çalışan Gülperi, çocuklarının babaları yüzünden yaşadığı hayal kırıklıklarını onarmaya çalışıyor.

Bu arada Kadir’in kapısını çaldığında Gülperi, kötü bir sürprizle karşılaşıyor. Kapıyı Şeyma açıyor. Gülperi büyük şok yaşarken Şeyma’nın yüzündeki yara izleri dikkat çekiyor.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Yollarını ayrılmayacak bir biçimde birleştiren Kadir ve Gülperi, artık resmi olarak evli olmalarının mutluluğunu kısacık bir süre yaşayabilirler. Onları bekleyen bambaşka sorunların içine savrulmaları çok az bir zaman alacaktır.

Hasan Eyüp’le hesaplaşmasında onun gerçek yüzünü görür ve Bedriye’yle birlikte hayatlarının en büyük darbelerinden birini alırlar. Gökhan Seyit’in kaybının arkasındaki gerçeklerin peşine düşer.

Gülperi ve Kadir bunca zamandır birlikte aldıkları yolun sonunda, mutluluklarını artık herkese açıklamaya karar verirler. Ancak hiç beklemedikleri bir durumla karşı karşıya kalır ve bambaşka bir karar aşamasına gelmek zorunda kalırlar.

İlgili Haberler