SON DAKİKA
28 Eylül 2022 14:25

SON HABERLER

Halka 18. bölümde Cihangir, Altemur’un istediği gibi davranıyor!

Yapımını ES Film’in üstlendiği TRT1 ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Halka dizisinin 18. yeni bölümü 21 Mayıs Salı akşamı ekrandaki yerini alacak.

Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Burak Sergen gibi önemli isimleri buluşturan Halka dizisinin yeni bölümünde neler olacağı ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor.

“Halka” isimli bir suç örgütü ve bu örgütün etkilediği hayatlar… Mafyanın, paranın ve entrikanın konuşulduğu karanlık dünyayı yıkmaya çalışan Cihangir ve Kaan’ın mücadelesinin ekrana geldiği Halka’nın on sekizinci bölümünde neler olacak?

“En Uzun Gün”

Cihangir Müjde’nin gözü önünde babası İskender’i vurmuştur. Altemur’un istediği gibi davranmaktadır.

Bu davranışı herkese Cihangir’in karanlık tarafa geçtiğini göstermiştir. Faruk Amir’in cesedi bulunmuştur.

Cemal, amirinin, onca yıllık mesai arkadaşının kanını yerde bırakmamaya kararlıdır. Halka’ya büyük bir darbe vurmaya hazırlanmaktadır.

Gözünü Halka’nın en tepesine dikmiştir ama bir yandan da Altemur’un gözünde değeri iyice artmış olan Cihangir, Halka’nın yönetim kadrosuna katılmak üzeredir.

Kaan’ı zor zamanlar beklemektedir. Çağatay Cihangir’in yükselişinden rahatsızdır ve buna engel olmak için elinden ne gelirse yapacaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler