SON DAKİKA
27 Haziran 2019 09:01

SON HABERLER

Hercai 11. bölümde şok gelişme! Miran Reyyan’ı, Azat Gönül’ü kaçırıyor!

Atv’de Cuma akşamı 11. bölümü yayınlanacak olan Hercai dizisinde beklenmeyen gelişmeler yaşanacak!

Televizyongazetesi/Detay – Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin’in oynadıkları Hercai dizisinde Miran, Reyyan’ı alıp kaçırıyor.

Bunu duyan Azat ise deliye dönüyor ve kız kardeşinin boğazına sarılıyor önce, daha sonra Gönül’ü silah zoruyla kaçırıyor.

Azize, torunun sağ salim kendisine verilmesini isterken, Hazar da kızının sağ salim konağa gelmezse Gönül’ü de vermeyeceklerini söylüyor.

Bu sırada Reyyan ise Miran’a, bu işin sonunun hiç de iyi bitmeyeceğini söylüyor ama Miran kararlı bir şekilde “Ne pahasına olursa olsun inandıracağım seni” diye konuşuyor.

Ağlamaklı bir şekilde Reyyan “Neye?” diye soruyor. Her şeyi göze aldığı anlaşılan Miran’ın yanıtı ise “Miran’a” oluyor.

İşte Hercai 11. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azize Aslanbey’in, Şadoğlu konağını almak için yaptığı hamle sonrası Miran’ın düşmanlığı bitireceğim karşılığında sadece Reyyan’ı istiyorum, teklifiyle Nasuh Ağa’nın karşısına geçmiştir. Miran ve Nasuh arasındaki restleşmenin sonucu bir kere daha iki konak arasındaki dengelerin değişmesine neden olacak mı? Reyyan, Miran’ın teklifine nasıl karşılık verecek?

Diğer yandan Miran’ın avuçlarından kayıp gitmesini istemeyen Gönül’ün planları gün yüzüne çıkar. Bu durum Aslanbey konağında ikinci bir depreme neden olur. Bu sefer Miran’ın kesin kararlı olduğunu gören Gönül her şeyin bittiğini düşünürken, Azize ve Sultan’ın bu duruma karşı hamlesi nasıl olacak?

İlgili Haberler