Ana sayfa Sosyal Medya Hamile oyuncu Fahriye Evcen, tekne pozlarıyla belirginleşen karnını gözler önüne serdi!..

Hamile oyuncu Fahriye Evcen, tekne pozlarıyla belirginleşen karnını gözler önüne serdi!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Sanat dünyasının gözde çiftlerinden olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, mutlu evlilikleri ile göz dolduruyorlar. Ünlü çift şu günlerde ikinci çocuk heyecanı yaşıyor. Fahriye Evcen’in ikinci çocuklarına hamile olduğu haberi geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı.

Oğlu Karan’ı büyüttükten sonra TRT1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisiyle yeniden ekranlara dönen oyuncunun bu dönüşü çok uzun süreli olmadı. Oyuncu, geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan dizinin ilk sezonundan sonra diziden ayrılma kararı almıştı.

Bu kararın hemen akabinde oyuncunun hamile olduğu haberleri çıktı. Şu sıralar tatilde olan güzel oyuncu instagram hesabında tekne pozlarını paylaştı. Fotoğraflarda Fahriye Evcen’in karnının belirginleştiği dikkatlerden kaçmadı.

Hamile oyuncu Fahriye Evcen, tekne pozlarıyla belirginleşen karnını gözler önüne serdi!.. 8

Fahriye Evcen’in fotoğraflarına hayranları tarafından, ‘Teknede bebek var!’ ve ‘Minik bebek göründü’ şeklinde yorumlar yapıldı.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, 9 yıl önce Çalıkuşu dizisinde aşık olmuş ve sonrasında da evlenmişlerdi. 2017’de evlenen çiftin oğulları Karan da 2019 yılının Nisan ayında dünyaya gelmişti. Fahriye Evcen’in hamile olduğu ve ikinci bebeklerini bekledikleri de kısa bir zaman önce medyaya yansımıştı.

Hamile oyuncu Fahriye Evcen, tekne pozlarıyla belirginleşen karnını gözler önüne serdi!.. 9

Tam da yeni bir bebek heyecanını yaşadıkları bir dönemde çift, sosyal medyada kavga ettikleri ve Evcen’in evi terk edip gittiği şeklinde kimi iddialarla karşı karşıya kaldılar!  İddialara göre; kayınvalidesi ile gerilim yaşayan Fahriye Evcen, ardından da Burak Özçivit ile tartışıp ve evi terk etmişti. Yapılan bu haberler sonrası Burak Özçivit çok sert bir mesaj yayınladı.

Özçivit, instagram hesabından eşi Fahriye Ecven’e sarıldığı fotoğrafını yayınlayarak “Artık saçmalamayın, bizi rahat bırakın! Herkese sevgiler” notunu düştü. Fahriye Evcen’in sosyal medyadaki son pozları da hayranlarına, ‘çiftin cephesinde her şey yolunda’ dedirtti.