SON DAKİKA
20 Ağustos 2022 05:57

SON HABERLER

Hande Ataizi önce bombayı patlattı, sonra ortamı yumuşattı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Hande Ataizi, katıldığı Youtube sohbetinde Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili söylediği sözlerle dikkatleri çekmişti. Oğlu ile birlikte parka giden ve kameralara yakalanan Hande Ataizi, bu açıklamasıyla ilgili sorularla karşılaştı.

Hande Ataizi yaşanan bu polemik üzerine şöyle konuştu: “Ben Kenan’ı seviyorum. Kenan ile hiçbir kişisel çatışmam yok. Dedikleri gibi ‘aralarında bir şey mi oldu’ değil. Ben youtube programında tatlı şeker bir şekilde, Kıvanç mı, Kenan İmirzalıoğlu mu diye sorulduğunda, ben nefret ediyorum öyle sorulardan. Kıvanç’ı beğendiğimi, Kenan daha aynı karakterleri derken olay buraya geldi. Kötü bir niyetle değil… Ben kötü bir insan değilim. İnsanlar koronada niye böyle kötü şeyler duysunlar. Biraz patavatsızlık etmişim.”

Konservatuvar bitiren bir oyuncu olduğunu ve mesleği ile ilgili bir fikrinin de olduğunu ve bunu açıkladığını anlatan Hande Ataizi, kötü bir niyetle yapmadığının altını çizdi.

Karantina günlerinde evde sıkıntılı günler geçirdiklerinin da altını çizen Ataizi, “Pazar günü bana fenalık geldi. Evde durmaya alışık olmadığımız için. Sürekli bir ev durumu. Ne yapalım artık, sosyal mesafe ile bir yerlere çıkacağız” dedi.

İş görüşmelerine online ortamlarda devam ettiğinden bahseden Hande Ataizi, yasaklar bitince de Bodrum’a gitmek istediğini ifade etti. Oyuncu, evlilik konusunun ise şimdilik ertelendiğini sözlerine ekledi. Hande Ataizi ile kendisinde 20 yaş küçük Dinç Aydoğdu’nun yakın bir zaman içinde evleneceklerine yönelik söylentiler çıkmıştı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler