SON DAKİKA
27 Haziran 2019 10:09

SON HABERLER

Hande Kazanova haftalık burç yorumunda Cuma gününe dikkat çekti!

Ünlü astrolog Hande Kazanova, bu haftanın burçlarla ilgili yorumunu instagram hesabından paylaştı.

Pazartesi’den Cuma’ya hafta için nelerle karşılaşabilirsiniz…

İşte Hande Kazanova’nın dikkat çeken yorumları:

Hoşgelmişsin yeni ay, nisan ayı ve yeni hafta🙋🏻‍♀️ Haftaya Ay Kova burcundayken toplumsal konu ve olaylara odaklanarak başlıyoruz. Bu Pazartesi saat 17:47’ye kadar Ay boşlukta olacağı için önemli işlerden ziyade bize keyif verecek, tamamlanması gereken işlerimizin peşine düşebiliriz. Salı günü kafa karşıklıkları, fedakarlıklar, kararsızlıklarımız yüksek olabilir. Hayal gücünü destekleyen işlerimiz için güzel etkiler oluşabilir ama netlik ve mantık gerektiren işlerimizde zorlanabiliriz. Bu hafta Perşembe günü Plüton- Güne yay düğümü kavuşumu devrede olacak. Oldukça kadersel zamanlardan geçiyoruz. Krizlere, değişim ve dönüşümlere açık olmamız gereken bir hafta olacak, bu konuyla ilgili bu hafta daha ayrıntılı bir yazı yayınlayacağım. Cuma günü Koç burcunda bizi harekete geçirecek bir yeniay oluşacak. Girişimlerimiz ve yeni adımlarımız için bu yeniayı kullanalım. Herkese mutlu haftalar…

HANDE KAZANOVA KİMDİR?

İzmir’de ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü kazandı.

Hande Kazanova’nın oyunculuk ve sunuculuk serüveni, İstanbul’da bir üniversite öğrencisiyken, arkadaşı adına doldurduğu formla katıldığı Yeni Asır Fuar Blendax güzellik yarışmasında üçüncü oldu. Kazanova, 1993 yılında Star Güzellik yarışmasında 4. oldu. Ardından Japonya‘da yapılan Miss İnternatonial yarışmasında ilk ona girerek Türkiye’yi temsil etmiştir. TRT İstanbul Radyosunda tiyatroculuk dersleri alan Hande Kazanova 2000 yılında Kiss TV’de kendi adını taşıyan VJ Hande Kazanova programını sundu. Ekran yüzü olarak başarılı bir geçmişe sahip olan Hande Kazanova, daha sonra astrolojiye merak sardı. Aldığı eğitimle, başarılarına bir yenisini katan Kazanova, yakın geçmişte astroloji yazarı olarak hayranlarının karşısına çıktı.

İlgili Haberler