Ana sayfa Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova’dan 14-20 Ocak Haftalık Akrep Burcu yorumu

Hande Kazanova’dan 14-20 Ocak Haftalık Akrep Burcu yorumu

tarafından ker_def

Oyunculuk geçmişi de olan Hande Kazanova, astroloji konusunda kendisini bir hayli geliştirdi.

Burçlarla ilgili yorumlarıyla hem ekranlarda hem de internet ortamında hayranlarını bilgilendiren Hande Kazanova, 14-20 Ocak haftası için de önemli yorumlarda bulundu.

Astroloji uzmanı Hande Kazanova cevapla.tv kameralarına konuştu.

Kazanova’nın bu haftayla ilgili genel yorumunda girişimlerimizin ve motivasyonumuzun yüksek olacağı günlerin geldiği müjdesi vardı. Hızlı beklenmedik ve sürpriz oluşumlar duygu iniş çıkışlarımızı arttırabileceğini anlatan Kazanova, büyük girişimlerden uzak durulmasında fayda bulunduğunu belirtmekte…

Hande Kazanova’nın bu hafta için Akrep burcu yorumu şöyle:

Cuma günü hayat hareketlenmeye başlıyor. Yakın çevrenizle beraber yaptığınız işlerde, onları etkilemek, onları manipüle etmek gibi etkilere açık olacaksınız aynı zamanda onların da sizin üzerinizde yaptırım gücü yüksek olabilir.

Günlük yapılması gereken işlerinizdeki farklılıkla ya da hızlılıkla haftanız başlıyor sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Gün içinde farklı konu ve olaylarla uğraşacaksınız, farklı bir gün geçirebilirsiniz. Öğleden sonra alcağınız haberler sürpriz elementi yüksek olan haberler olacak. Bu da duygu iniş çıkışlarınızı yüksek kılabilir hem iş hayatınızda hem özel hayatınızda.

Bu hafta önemli çünkü bu hafta Perşembe gününe kadar ikili ilişkiler ve özel hayatınıza daha fazla özen göstermeniz gereken haftalardan.Perşembe gününden sonraysa ortak parasal konuların üzerine eğileceksiniz. Cuma günü hayat hareketlenmeye başlıyor. Yakın çevrenizle beraber yaptığınız işlerde, onları etkilemek, onları manipüle etmek gibi etkilere açık olacaksınız aynı zamanda onların da sizin üzerinizde yaptırım gücü yüksek olabilir.Bütün bu olanlar olayları farklı değerlendirmenize ve olayların derinine gitmenize neden olacak.

Aynı zamanda bu Cuma günü maddi konularda ve işten elde ettiğiniz gelirlerde şanslı ve keyifli etkileşimler yine devrede. Keyifli etkileşimlerin iş hayatınıza olumlu yansıdığını göreceksiniz.Hayattan aldığınız keyif ve tadın yüksek olduğu bir dönem olacak sevgili Akrep’ler.

Cumartesi günü dikkatli olmakta fayda var. Beraber çalıştığınız, iletişim halinde olduğunuz insanlara karşı tepkiniz yüksek olabilir ya da onlarla olan bağlantınızda sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Pazar günü Güneş Kova Burcu’na geçiyor. Eviniz, aileniz, yuvanız önemli olmaya başlayacak. Kendinizi ailenizde ortaya koyacaksınız.

Ailevi konuların üzerine düşebilirsiniz, evle ilgili bir konu varsa bu konularda neler yapacağınız önem kazanacak. Kısacası bir ay boyunca algınız, ilginiz, evinizde, ailenizde, yuvanızda ve gayrimenkul ile ilgili konularda olacak sevgili Akrep’ler. Güzel bir hafta olsun.