SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 18:42

SON HABERLER

Hande Kazanova’dan 14-20 Ocak Haftalık Yay Burcu yorumu

Oyunculuk geçmişi de olan Hande Kazanova, astroloji konusunda kendisini bir hayli geliştirdi.

Burçlarla ilgili yorumlarıyla hem ekranlarda hem de internet ortamında hayranlarını bilgilendiren Hande Kazanova, 14-20 Ocak haftası için de önemli yorumlarda bulundu.

Astroloji uzmanı Hande Kazanova cevapla.tv kameralarına konuştu.

Kazanova’nın bu haftayla ilgili genel yorumunda girişimlerimizin ve motivasyonumuzun yüksek olacağı günlerin geldiği müjdesi vardı. Hızlı beklenmedik ve sürpriz oluşumlar duygu iniş çıkışlarımızı arttırabileceğini anlatan Kazanova, büyük girişimlerden uzak durulmasında fayda bulunduğunu belirtmekte…

Hande Kazanova’nın bu hafta için Yay burcu yorumu şöyle:

Sağlığınızla ilgili konu ve olayların hızlandığını görebilirsiniz. Boğaz ve boyun bölgenize bu dönemde dikkat etmenizde fayda var. Bu hafta Cuma günü hayat hızlanıyor.

Oldukça hareketli gelişmelerle haftanız başlıyor sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Çocuğunuz varsa beraber yapacağınız plan ve programların bu Pazartesi farklı aktığını göreceksiniz. Diğer taraftan aşk hayatınız önem kazanıyor ve aşk hayatınızda da değişik sıra dışı bir gün sizi bekliyor olacak.

Öğleden sonra sürpriz faktörlere ya da açılımlara hazırlıklı olun. Pazartesi akşam itibariyle Ay Boğa Burcu’na geçecek. Boğa Burcu’na geçer geçmez, Perşembe gününe kadar daha fazla yapılması gereken günlük işlerinizin üzerine eğileceksiniz. Tamamlanması gereken konular ön plana çıkacak. Sağlığınızla ilgili konu ve olayların hızlandığını görebilirsiniz. Boğaz ve boyun bölgenize bu dönemde dikkat etmenizde fayda var.

Bu hafta Cuma günü hayat hızlanıyor. Özellikle parasal konularda her şeyi biraz ciddi algılamaya meyilli görünüyorsunuz. Bazı olayların ardındaki nedenleri fazlasıyla araştırmaya meyilli olabilirsiniz. Diğer taraftan güçlü insanlardan göreceğiniz desteklerde devrede olacak. Ama en güzeli Cuma günü aşk hayatınızda beş yıldızlı bir gün. Sevdiğiniz insanla beraber dolaşma, hayatı keyifli algılamak, sinemaya gitmek, paylaşımlar içinde bulunmak için şahane olacak.Hayatınızda bir insan yoksa yine bu dönemde bir insanla tanışabilir ya da uzun zamandır kalbinizi açmak istediğiniz insanla bir araya gelebilirsiniz sevgili Yay’lar.

Diğer taraftan Cumartesi günü biraz dikkat etmekte fayda var. Riskli işlerden kaçının, özel hayatınızda hem aşkla ilgili konularda para harcamalarınız yüksek olabilir.Sıkılganlıklarınız yüksek olacağı için düşünmeden harcamaya da meyilli olabilirsiniz. Pazar günü itibariyle özellikle Pazar gününden sonraki dönem çevre ve akrabalarınızla olan bağlantılarınıza odaklandığınız bir dönem olacak.

Yakın çevrenizde olan konu ve olaylarla daha fazla ilgileneceksiniz. İletişimsel işlerinizin üzerine düşmekten mutluluk duyacaksınız. Yani bu alandaki girişimleriniz hızlanacak, sevdiklerinizle daha fazla vakit harcamak isteyeceksiniz. Güzel bir hafta olsun.

İlgili Haberler