SON DAKİKA
20 Haziran 2019 11:13

SON HABERLER

Hande Kazanova’dan 18-24 Şubat Haftalık KOVA Burcu Yorumu

Ünlü oyuncu ve astrolog Hande Kazanova, 18-24 Şubat haftası için burç yorumlarında bulundu. Cevapla.tv adresinde haftalık burç yorumları yapan Hande Kazanova, hafta başında hayata esnek gözlerle bakacağınızı belirtiyor. Salı günü gerçekleşecek olan Dolunay’ın etkilerinden bahseden Kazanova, hızlı gelişmeler ve duygusal konularda dikkat çekiyor.

Tutamayacağınız sözler vermemenizi öğütleyen Kazanova, fikirsel konuların bu hafta önemli olacağına vurgu yaptı.

Hande Kazanova, 18-24 Şubat haftalık KOVA burcu yorumunda şunları söyledi:

İkili ilişkiler ve özel hayatınız ile onların detayları bu hafta başında hayatınızda etkili olacak sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Diğer taraftan aile hayatınızda, sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınızda çabuk tepki vermeye, sinirli ve agresif olmaya meyilli olacaksınız. Önemli bir sorumluluk devreye girecek. Bu sorumluluk hem eğitim hayatınızı kapsayabilir, hem ev ve aile alanlarınızı kapsayabilir.

Sorumluluklarınızdan kaçmak yerine daha ciddi ve olumlu adımlar atarak ve bu sorumlulukları yerine getirerek bu haftadan en etkin şekilde faydalanabilirsiniz.Salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Sizin ortak parasal konularını tetikleyecek ve cebinize giren parayla ilgilendiğiniz bu dönemde, partnerinizin parasıyla ilgili konu ve olaylar hızlanabilir.Bütün algınızı buraya çevirebilirsiniz. Bir borç ya da ödeme ortaya çıkabilir. Bunları çözmek durumunda kalabilirsiniz. Parasal konularda bir şeyi sonuçlandırmak için önemli adımlarınızı başlatabilirsiniz.

Çarşamba ve cuma günleri maddi konularda sizi çok destekleyecek ve beklenmeyen yerlerden göreceğiniz desteklerle kendinizi mutlu, şanslı ve iyimser hissedeceksiniz.Arkadaşlarınızla bir iş yapıyorsanız çok fazla aldanmamalısınız. Konuşulanlar düşündüğünüz gibi olmayabilir, siz tutamayacağınız sözler altına girebilirsiniz. Bu etkiye cuma günü dikkat etmelisiniz.Hafta sonu bilinçaltınızda biriktirdiğiniz birtakım konular obsesif adımları karşınıza getirebilir. Kendinizi şanslı hissedecek ve önemli planlarınızı devreye koyacaksınız. Güzel bir hafta olsun.

İlgili Haberler