SON DAKİKA
16 Temmuz 2019 11:28

SON HABERLER

Hande Kazanova’dan haftalık Akrep burcu yorumu!

Ünlü oyuncu ve astrolog Hande Kazanova, 4-10 Mart haftası için burç yorumlarında bulundu. Burcunuz size bu hafta ne diyor? Aşk, para, kariyer konularında hangi gelişmeler var? Cevapla.tv adresinde haftalık burç yorumları yapan Hande Kazanova, gezegenlerin hareketleri, Merkür ve Uranüs’ün değişimleri sonrasında hayatlarımızda nelerin değişeceğine yönelik yorumlarda bulundu.

Hande Kazanova, 4- 10 Mart haftalık AKREP burcu yorumunda şunları söyledi:

Ev hayatınızda yapılması gerekenlerin önem kazandığı haftalardan bir tanesi sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Belki de siz işinize kanalize olacaksınız ama ne olursa olsun bu hafta şartlar ve koşullar ev ve aile alanınızda oluşacak.Salı günü itibariyle Merkür gerilemesi başlayacak. Aşk hayatınızda birtakım sıkıntı ve problemlere açık görünüyorsunuz. Merkür gerilemesi iletişim sıkıntılarını karşınıza getircek yani sevdiğiniz insana bir şey söylerken, tartışırken ya da fikir birliği içerisinde bulunurken dikkatli olmanız gerekecek.

28 Mart’ a kadar eğer çocuğunuz varsa onunla olan problemlere açık olabilirsiniz. Sanatsal işlerinizde ve hobilerinize dayalı adımlarınızda yaratıcılığınızı artırdığınız bir dönem olacak.Enerjinizi içinize döndürdüğünüz bu süreçte güzel fikirler, buluşlar aynı zamanda istediğiniz birtakım sonuçların karşınıza gelmesi gibi durumlar da önemli olacak. Bu süreçte yeni bir ilişkiye başlamamaya özen göstermelisiniz.Uranüs’ün Boğa Burcu’na geçmesi sizin için çok önemli çünkü sizin zıt burcunuz olan Boğa Burcu’nda yedi yıl boyunca Uranüs derece derece ilerleyecek. 22-23-24 Ekim’de doğan Akrep’lerin hayatında hızlı gelişmelerle karşı karşıya gelme durumları ya da beklenmedik şekilde hareket etme gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Tepkilerinizi çok hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Size ne yapılması gerektiği söylendiğinde verdiğiniz tepkiler çok yüksek olabilir.Var olan ilişkilerinizdeki tansiyonlu durumlara karşı dikkatli olmalısınız. İlk derecelerden bir yükselen Akrep iseniz özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde önemli değişimleri deneyimleyeceğiniz bir döngü içerisine gireceksiniz.Perşembe günü özel hayatınızda birazcık daha rahat etkilerle hareket etmek isteyeceksiniz. Hafta sonu ise yakın çevrenizden alacağınız güçlü desteklerle işlerinizde ve özel hayatınızda istediğiniz sonuçları yaratmakta gecikmeyeceksiniz. Güzel bir hafta olsun.

İlgili Haberler