SON DAKİKA
27 Haziran 2019 09:23

SON HABERLER

Hande Kazanova’dan Haftalık Genel Burç Yorumları

Ünlü oyuncu ve astrolog Hande Kazanova, yeni hafta için burç yorumlarında bulundu. Öner Döşer ile birlikte Türk astrologları temsilen Portekiz’e giden ve 2. Lizbom Astroloji Konferansı’na katılan Hande Kazanova, bu toplantıda yaptığı sunum ile de dikkat çekmişti.

Konferansta yaptı konuşma sebebiyle hayli heyecanlı olan Hande Kazanova, instagram hesabından da gelişmeleri takipçileriyle paylaşmıştı.

25 Mart – 31 Mart haftası için burç yorumlarında bulunan Hande Kazanova, yeni haftanın neler getirdiğine yönelik bilgileri hayranları ile paylaştı.

İşte Hande Kazanova’nın yeni hafta ile ilgili genel burç yorumları:

Sabah saatlerinde burç değiştiren ve Yay burcuna geçen Ay gün boyunca bizi hızlandırabilir, değişik yerlerde farklı insanlarla fikir alışverişlerinde bulunmak isteyebiliriz✨Salı günü Venüs Balık burcuna geçiyor, ilişkilerimizde duygusal, anlayışlı, romantik oluşumlar ön plana geçiyor, sevdiğimiz insanla hayatı paylaşmak ve beraber olmak isteyeceğiz hayat bize o zaman daha anlamlı gelebilir✨✨✨Çarşamba günü ilişkilerimizde rahat desteklerimiz var, hayata geniş açıdan bakmayı başarabilir, farklı aktivitelerin ve ilişkilerin peşinden koşabiliriz, maddi konuları, parasal işlerimizi toparlamak daha rahat görünüyor💫💫💫Perşembe günü iletişim gezegeni Merkür düzeliyor. İletişimimizde sıkıntı ve sorun yaşadığımız konular geride kalmaya başlayacak✨Pazar günü ise enerjiyi kullanım alanımız değişiyor. İkizler burcuna geçen Mars, eylemlerden çok fikirsel olarak bizi harekete geçirebilir💕 herkese mutlu haftalar❤️ Yurtdışında olduğum için haftalık burç yorumlarınızı bu akşam yapacağım canlı yayınla sizlere aktarmaya çalışacağım çok sevgiler 🦋🦋🦋 #handekazanova #astroloji #astrology #haftalıkburçyorumları #yenihaftabaşlıyor #portodansevgiler

HANDE KAZANOVA KİMDİR?

İzmir’de ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü kazandı.

Hande Kazanova’nın oyunculuk ve sunuculuk serüveni, İstanbul’da bir üniversite öğrencisiyken, arkadaşı adına doldurduğu formla katıldığı Yeni Asır Fuar Blendax güzellik yarışmasında üçüncü oldu. Kazanova, 1993 yılında Star Güzellik yarışmasında 4. oldu. Ardından Japonya‘da yapılan Miss İnternatonial yarışmasında ilk ona girerek Türkiye’yi temsil etmiştir. TRT İstanbul Radyosunda tiyatroculuk dersleri alan Hande Kazanova 2000 yılında Kiss TV’de kendi adını taşıyan VJ Hande Kazanova programını sundu. Ekran yüzü olarak başarılı bir geçmişe sahip olan Hande Kazanova, daha sonra astrolojiye merak sardı. Aldığı eğitimle, başarılarına bir yenisini katan Kazanova, yakın geçmişte astroloji yazarı olarak hayranlarının karşısına çıktı.

İlgili Haberler