Ana sayfa Dizi Haberleri Hazal Türesan, Mucize Doktor dizisinde rol almasaydı çok kıskanırdı!

Hazal Türesan, Mucize Doktor dizisinde rol almasaydı çok kıskanırdı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV’nin yeni programı Kamera Arkası, Beyza Şekerci’nin sunumuyla ekrana gelmeye devam ediyor. Pazar günleri yayınlanmakta olan programda kanalın en başarılı yapımı olan Mucize Doktor dizisinin setine konuk olundu. Nazlı, Tanju, Beliz ve Güneş karakterlerine hayat veren; Sinem Ünsal, Murat Aygen, Hazal Türesan ve Korhan Herduran ile röportajlar yapıldı.

Dizide Berhayat Hastanesi’nin sahibi Beliz karakterine Hazal Türesan hayat veriyor. Good Doctor isimli Güney Kore dizisinden uyarlanan Mucize Doktor’dan daha teklif gelmeden projede yer almayı çok arzu ettiğini belirten Hazal Türesan, Kamera Arkası programına açıklamalar yaptı.

Ünlü oyuncu, “Ta en başında, daha da öncesinde yapılacağını duyduğumda ‘ben bu işte olmak istiyorum, çok kıskandım’ demiştim o zaman. Castın tamamlanmasının sonlarına doğru görüşmek istediler. Gittim, görüştüm ve oldu” şeklinde konuştu.

Dizide Tanju karakterine hayat veren Murat Aygen ise, “Proje bildiğim bir proje. Oynamak istediğim bir karakter olduğu için kabul ettim. Hiç birimiz salt iyi ya da salt kötü olmadığımız gibi, Tanju da değil açıkçası” diye konuştu.

Mucize Doktor’un Güneş’i Korhan Herduran ise senaryo gelince çok heyecanlandığını saklamadı. Oyuncu, “Hizmet ettiği şey beni o kadar heyecanlandırdı ki, henüz anlaşılmış olan birkaç oyuncunun ismi söylendiğinde, onlarla birlikte çalışmak beni epey harekete geçirdi. Nihayetinde de çok güzel anlaştık, çok tatlı oldu” şeklinde konuştu.

Mucize Doktor dizi setinden görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.