Ana sayfa Dizi Haberleri Hekimoğlu dizisi Mucize Doktor’a rakip! İki doktor dizisinin büyük yarışı!

Hekimoğlu dizisi Mucize Doktor’a rakip! İki doktor dizisinin büyük yarışı!

tarafından ker_def

Yayınlandığı bütün ülkelerde reyting rekorları kıran ve büyük bir hayran kitlesi yaratan House M.D. dizisi, Hekimoğlu adıyla yakında Kanal D’de ekrana gelecek. Dizi dünyasının unutulmaz karakteri Dr. House’u Türkiye uyarlamasında Timuçin Esen canlandıracak.

Fox TV ekranında da bir başka çok ünlü dizi Good Doctor’dan uyarlanan Mucize Doktor büyük olay yaptı. 9 bölümü de reytinglerde birinci gelen ve üst üste reyting rekorları kıran Mucize Doktor, farklı yapımlara olan ihtiyacı da ortaya dökmüştü. Hekimoğlu ve Mucize Doktor arasında da müthiş bir yarışın başlayacağı kesin… Bakalım 2 doktor dizisi arasında izleyici en çok hangisini tercih edecek.

Hekimoğlu dizisinin tanı ekibi olarak görev yapan hastane ekibinde Okan Yalabık ve Ebru Özkan gibi deneyimli isimlerin yanı sıra Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz da rol alıyor.

Senaryo uyarlamasını Banu Kiremitçi Bozkurt’un yaptığı dizinin yönetmeni ise Hülya Gezer. Dizinin yapımcılığını bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan üstleniyor.

Hekimoğlu dizisi Mucize Doktor'a rakip! İki doktor dizisinin büyük yarışı! 7

Dizide, Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen) enfeksiyon hastalıkları ve nefroloji konusunda nam salmış başarılı bir doktordur. Asosyal, huysuz, ukala ama aynı zamanda zekâsıyla hayranlık uyandıran bir doktor olan Hekimoğlu, hem otorite karşıtı hem de sorun giderici ve kurtarıcıdır.

Amerika’da NBC Universal şirketi tarafından hayata geçirilen, iki Altın Küre ödüllü House M.D.’nin Türkiye uyarlaması Hekimoğlu, yakında Kanal D’de!

İşte Hekimoğlu dizinini ilk fragmanı: