Ana sayfa Dizi Fragmanları Hekimoğlu dizisine yeni bir oyuncu katıldı!

Hekimoğlu dizisine yeni bir oyuncu katıldı!

tarafından ker_def

Kanal D ekranında Salı akşamları yayınlanmakta olan Hekimoğlu 27. Bölümü ile yarın izleyicileri ile buluşacak. Dizinin yeni bölümünde Ece Dizdar’ı konuk oyuncu olarak izleyeceksiniz. Dizdar, dizide çevresinden ilgi görebilmek için kendini sürekli hasta eden ve öyle görünmek isteyen Munchausen sendromundan muzdarip bir karakteri canlandıracak. Başarılı oyuncunun, dizide Timuçin Esen’in canlandırdığı Ateş Hekimoğlu ile karşılaşması şimdiden merak uyandırdı.

Hekimoğlu dizisinin 27. bölümünden 3. fragman yayınlandı. Ateş ve İpek arasında yeni bir gerilim yaşanıyor. Zeynep, gelen bir hastanın aslında bir şeyi olmadığını hastalık hastası olduğunu ve ilgi görmek için bunu yaptığını iddia ediyor. Bu durum üzerine vaka yönetimini İpek alıyor.

Ateş ise onun gerçek bir hasta olduğunu kanıtlamak için hastaya içinde insülin olan bir ilaç veriyor bu şekilde nöbet geçireceğini söylüyor. İpek ve ekibini bu yolla manipüle etmeye çalışan Ateş, yine kendini riske atıyor. Peki bu defa kim haklı çıkacak?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak. Son haftalarda reytinglerde düşüş yaşayan dizi bakalım bu bölümde durumu toparlamayı başarabilecek mi?

İşte Hekimoğlu 27. bölüm 3. fragmanı: