SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 20:10

SON HABERLER

Hercai, Çukur, Kadın, Bir Zamanlar Çukurova… Dizilerin ünlü isimleri aynı partide buluştu…

Sezon boyunca dizilerde izlediğimiz pek çok oyuncu, Alaçatı’da bir derginin düzenlediği partide bir araya geldi.

Hercai dizisinden Ebru Şahin, Bir Zamanlar Çukurova’dan Uğur Güneş, Kadın’dan Caner Cindoruk, Çukur’dan Rıza Kocaoğlu gibi pek çok ismin de yer aldığı parti, ünlüler geçidine döndü.

Türkiye’nin önde gelen stil dergilerinden biri olan BeStyle, bu yıl altıncısı düzenlenen BeStylish Get Away etkinliği hafta sonu Alaçatı Porto Beach Exclusive Hotel’de gerçekleşti.

Rıza Kocaoğlu, Caner Cindoruk, Selin Şekerci, Uğur Güneş, Ebru Şahin, Kaan Taşaner, Melisa Döngel, Pelin Öztekin, Aslıhan Güner, Mert Kılıç, Didem Balçın, Tolga Mendi, Serenay Aktaş, Celil Nalçakan, Necip Memili, Gökhan Keser, Hatice Aslan, Özge Özder, Burak Tozkoparan ve Burak Yörük, gibi birçok ünlü ismin katıldığı ve gün boyu düzenlenen workshoplarla renkli görüntülere ev sahipliği yapan etkinlik görkemli bir partiyle de sona erdi. Parti öncesi işletmeciliğini Mehmet Davran’ın yaptığı Kafi Alaçatı’da düzenlenen yemekte ise sahneye çıkan davetlilerden Celil Nalçakan, Gökhan Keser ve Mert Davran dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Lumberjack, Kahve Dünyası, Omega, Maya Estetik, Eröz Otomotiv Audi, Nestle Professional, Ultimate Ears, ST Yapı Gayrimenkul ile Magnum”un sponsorluğunda keyifli bir hafta sonu geçiren ünlü isimler, eğlence dolu anlarla da yaza merhaba dedi.

İşte o geceden fotoğraflar:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler