SON DAKİKA
18 Ağustos 2022 00:48

SON HABERLER

Hercai dizisinde İlay Erkök ayrılık sahnesine kalbini bıraktı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Hercai dizisi 3. sezonunda artık Pazar akşamları yoluna devam ediyor. Dün akşam yayınlanan 55. bölümünde birçok sahne vardı ki, izleyicilerin yürekleri yandı… O sahnelerden birisinde de Yaren ile Ahmet’in ayrılığına işaret eden anlar yaşandı.

İlay Erkök’ün canlandırdığı Yaren, intihar etmek isterken onu engellemeye çalışan Harun, kaza kurşununa hedef oldu… Ahmet Kayakesen’in canlandırdığı Harun karakterinin diziye veda edeceği zaten daha önceden biliniyordu. Kayakesen de bu ayrılığı doğrulamış ama henüz tam olarak netleşmediğini söylemişti. İkili, geçtiğimiz hafta İstanbul’da kameralara yakalanmıştı.

İlay Erkök ve Ahmet Kayakesen’in diziden önce de tanıştığı ve çok iyi arkadaş oldukları da bu röportajda anlattıkları bilgilerle ortaya çıkmıştı. İkilinin yüksek enerjisi ve dostlukları da dikkatleri çekmişti.

Hercai dizisinin 55. bölümünde kaza kurşunu ile vurulan Harun’un ayrılığı dizinin izleyicilerini de bir hayli üzdü. Kayakesen, instagram hesabından bir fotoğraf yayınladı ve Yaren ile olan sahneyi bir şiir ile birlikte paylaştı.

İlay Erkök de bu paylaşımın altına, “Kalbimizi bıraktık o an’da ve zamanda” diye yorum yazdı… Dizinin hayranları ise Harun’un ayrılacak olmasından dolayı çok hüzünlü olduklarını belirten yorumlarda bulundu.

Bazı dizi hayranları senariste seslenerek, “Lütfen Harun diziden ayrılmasın” diye yazdı. Yaren ve Harun karakterlerini çok seven dizi hayranları da bu sahneye kalplerini bıraktı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler