SON DAKİKA
21 Haziran 2019 02:07

SON HABERLER

Hercai dizisinde izleyiciler en çok hangi konulardan şikayetçi!

Hercai dizisi sezon finali yaptı ama eleştiriler bitmek bilmedi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 31 Mayıs Cuma akşamı atv ekranında 12. bölümüyle birlikte sezon finali yapan Hercai dizisine yönelik eleştiriler üst üste gelmekte.

Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in başrollerinde yer aldığı Hercai, bu sezonun en başarılı yapımlarından birisi olarak dikkat çekti. 13 sezondur ekranda olan Arka Sokaklar dizisinin reytinglerde geçen Hercai dizisinin sezon finali ise izleyiciler tarafından çok sönük bulundu.

Ayrıca Miran’ın evlilik teklif etmesine de itirazlar yükseldi. Bir dizi izleyicisi şu noktalara değiniyor: “Evlilik teklif ediyorsun ama Reyyan, kabul etmez. Tut ki kabul etti, sen halen kağıt üstünde zaten evlisin.”

İzleyiciler Reyyan’ın içine düştüğü duruma da üzüldüklerini belirtmekteler. Reyyan’ın daha önce Miran’a güvendiğini ve ancak güvenini boşa çıkarttığını hatırlatıyor ve şu noktaya değiniyor:”İkinci defa güvenip kalbini nasıl teslim etsin? Haklı olarak Reyyan korkuyor. Reyyan, ailesine Miran’ı sevdiğini söyleyemez. Çünkü ailesi Miran’ı kabul etmez.”

Reyyan’ın dizide hem kendi duyguları hem de Miran ile bir savaş halinde olduğunu düşünen izleyiciler, onun durumuna çok üzüldüklerini dile getiriyorlar.

İlgili Haberler