SON DAKİKA
19 Eylül 2019 00:07

SON HABERLER

Hilal Altınbilek tantana çıkartan iddiaları çok akıllı taktikle unutturuyor!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterine hayat veren ünlü oyuncu Hilal Altınbilek, dizinin 2. sezonuna hazırlanıyor.

Adana’da yapılan çekimlerde ikinci sezon için yoğun bir tempoda çalışmakta olan oyuncu, instagram hesabından da takipçileri ile etkileşimde kalmaya özen göstermekte.Ünlü oyuncu, yeni bir pozunu paylaştı.

Siyah kıyafeti,makyajı, duruşuyla hayranlarının beğenisini kazanan Altınbilek, çok sayıda iltifat içerikli yorum aldı.

Hayranları, “Mankenlere taş çıkartmış” diyerek oyuncuya gönderme yaparken, Adriana Lima’dan bile daha güzel olduğuna yönelik yorumlar yapıldı.

Paylaşıma 4 saat içinde 35 binin üzerinde beğeni yapıldı. Altınbilek’in özellikle Kubilay Aka ile Miray Daner’in ayrılığına sebep olduğu iddialarının ardından sosyal medya hesabından konuşulacak pozlarını paylaşması dikkatleri çekiyor.

Altınbilek ile bir kafede görüntüsünün ortaya çıkmasının ardından Kubilay Aka, sevgilisi Miray Daner tarafından terk edilmişti.

Aka yaşanan bu olay nedeniyle takipçilerinden ciddi tepkiler alırken, Hilal Altınbilek ise yaptığı cesur paylaşımlarla gündem değiştirmeyi gayet iyi başarıyor.

Bu çabasının altında da Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yapımcısından gelen “Özel hayatınla gündeme gelme” şeklindeki uyarı olduğu ortaya çıkmıştı.

Oyuncu bugün de adından konuşturan aşağıdaki paylaşımı yaptı.

Hilal Altınbilek’in sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlar hayranları tarafından büyük beğeni toplamakta.

Oyuncu bu paylaşımlar ile gündemi bir hayli değiştirdi.

Kubilay Aka’nın Çukur dizisinin 3. sezon dönüşüne az bir zaman kala takipçilerinden hala Miray Daner ile ayrılığı nedeniyle tepkiler aldığını sosyal medyadaki paylaşımlara yapılan yorumlarla anlayabilirsiniz.

.Ancak Hilal Altınbilek, bu tepkilerden sıyrılmayı başardı. Takipçileri iltifatlar dışında pek de bir eleştiri yapmıyor.

Bu durum da ünlü oyuncunun başarılı taktiğinin sonucu…

İlgili Haberler