SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 12:25

SON HABERLER

Hilal Altınbilek’in instagram paylaşımı Bir Zamanlar Çukurova eleştirisine dönüştü!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam saat 20.00’de 29. yeni bölümüyle ekranda yerini alacak.

Televizyon Gazetesi Detay – Dizide Züleyha karakterine hayat veren Hilal Altınbilek, instagram hesabından takipçilerinden diziyi izlemelerini tavsiye etti.

Ünlü oyuncunun hayranları ise bu sezonun flaş dizisi olarak adlandırılan yapıma yönelik çok sayıda eleştiri yaptı.

Hünkar ve Fekeli’nin bile onca olaydan sonra aşklarını yaşamaya başladığı görüntüleri fragmanlarda ortaya çıkmıştı. İzleyiciler bu noktada diziye yönelik eleştiriler yapılor. Bir izleyici, “Gaffur’la Seheri, Hünkar ile Fekeli’yi bir araya getirene kadar, seni Yılmaz’la bir araya getirmedi ya bu hafta da ona ağlayalım Züleyham” mesajıyla dikkat çekti. Bu mesaj takipçiler arasında bir hayli destek buldu.

Bir başka izleyici ise “İyice yılan hikayesine döndü, sıkılıyoruz izlerken. Bu kadar da olmaz” diye yazdı…

Bir başka izleyici ise Züleyha karakterine yönelik eleştiriler yöneltti. İzleyici, “Yılmaz’ı gördüğünde iki saat yüzüne bakcağına, ne varsa anlat biz de rahatlayalım sen de… Demek ki mektupla olacak iş değil…” şeklinde bir yorum yaptı. Bu yoruma da destek geldi.

Hilal Altınbilek “Hadi bu akşam yeni bölümümüzü yorumlarınızla beraber izleyelim” mesajı attı ama gelen yorumların önemli bir bölümü eleştirilerle doluydu.

Diziyi izlediklerini, çok beğendiklerini söyleyen çok sayıda mesaj da vardı. Ayrıca bu paylaşıma 3 saat içinde 30 binden fazla beğeni de geldi.

İşte Hilal Altınbilek’in paylaşımı:

‪Hadi bu akşam yeni bölümümüzü yorumlarınızla beraber izleyelim 💋 #birzamanlarçukurova @bzcdizi @atvturkiye

İlgili Haberler