Hünkar’dan Demir’e bebekle ilgili şoke eden soru! Bir Zamanlar Çukurova 5. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı…

10 Ekim 2018 Çarşamba, 00:59
Hünkar’dan Demir’e bebekle ilgili şoke eden soru! Bir Zamanlar Çukurova 5. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı…
Televizyongazetesi/Detay
Atv’nin yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nınn yeni bölümü 11 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in oynadıkları dizinin bu hafta 5. bölümü ekrana gelecek.

Dizinin yeni bölümünden 2. tanıtım da yayınlandı.

Çiftlikten kaçan ve Yılmaz’a gitmeyen çalışan Züleyha’yı Demir yakalayıp eve getiriyor ve ona tokat atıp, parmağındaki yüzüğü bir daha çıkarması halinde parmağını keseceğini söylüyor.

Züleyha, yaşadığı şiddetten sonra hiç bir şey olmamış gibi hayatına devam etmeye çalışıyor. Kimseye bir şey hissettirmese de aklı hep Yılmaz’dayken radyodan Silivri Cezaevi’nde yangın çıktığını ve mahkumlardan büyük çoğunluğun öldüğünü öğreniyor.

Bu olay sonrasında iyice deliren Züleyha’yı sakinleştirmek yine Hünkar’a düşüyor.

Bu arada Hünkar’ın Demir’e sorduğu bir soru ise herkesi şaşırtıyor. Züleyha’nın Yılmaz’dan hamile olduğunu bilen ve Demir’in çocuğunun olmaması nedeniyle ondanmış gibi göstermeye çalışan Hünkar, oğluna “Bebek senden mi emin misin?” diye soruyor.

Hünkar’ın bu soruyu neden sorduğu büyük merak konusu oldu.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 5. bölüm 2. tanıtımı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Züleyha’ya rüya gibi bir hayat bahşettiğini düşünerek karşısında mutlu bir kadın görmek isteyen Demir, onun buğulu gözlerini gördükçe çılgına dönecek! Aklı fikri Yılmaz’da olan Züleyha, bulduğu ilk fırsatta çiftliği terk ediyor. Züleyha’nın konakta yokluğunu fark eden Demir ise adeta ateş püskürüyor! Artık sabrını koruyamayan Demir’in, Züleyha’ya el kaldıracak kadar gözü dönecek ve Züleyha’nın kaçışı, Demir’in hiç bilinmeyen yönlerini ortaya çıkartacak.

Hünkar, bu yaşananlardan çok tedirgin. İçine düştüğü durumdan hem korkuyor hem de endişeleniyor. Bir sonraki adımını nasıl atacak?

Hem Züleyha’sına kavuşmak, hem de Demir ve Hünkar’dan hesap sormak için hapisten kaçan Yılmaz gördüğü manzara karşısında ne yapacak? Züleyha için elini yeniden kana bulayacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova haberleri için

Hilal Altınbilek haberleri için