SON DAKİKA
24 Mayıs 2019 15:50

SON HABERLER

İkimizin Yerine 16 Mayıs Perşembe 251. bölümde Anandi hayal kırıklığı mı yaşayacak?

İkimizin Yerine dizisi 251. bölümde neler olacak? Shivraj Dadisa’nın davetiyle onlara aksam yemeğine gelir. Dadisa hayallere dalar gider. Shiv ve Anandi’nin birlikte olmasını ve karı koca olmalarını istiyordur. Sürekli bunun için caba harcar.

Sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine heyecan dolu 251. bölümüyle 16 Mayıs Perşembe günü ekrandaki yerini alacak. Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor.

İkimizin Yerine 251. bölümden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz. Yeni bölümün ayrıntılı bilgileri haberimizin devamında yer alıyor.

ANANDİ YENİ BİR HAYATA MI BAŞLAYACAK?

İkimizin Yerine’de bugün kaymakamı eve yemeğe davet eden Dadisa, Anandi ile Shivraj’ı çok yakıştırdığını söyler. Ancak Anandi’nin hayal kırıklığı yaşamasından korkan Barion, annesini uyarır.

Dadisa, kaymakamın köylerine gelişinin bir tesadüf olmadığını düşünür. Shivraj’ın ilahi bir güçle köylerine geldiğini ve Anandi için uygun bir aday olduğunu söyler. Barion, Dadisa’yı temkinli olması konusunda uyarsa da onun durulmaya niyeti yoktur. Ama Anandi, Shivraj’ı kibirli bulur. İkisinin arasında sürtüşmeler yaşanmaya başlar. Dadisa, Anandi’nin mutlu olması için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Anandi, Jagdish’i unutabilecek mi?

Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16.10’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin Yerine
Oyuncular: Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima Makwana
Yönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep Yadav
Senaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman Manaktala
Türü: Drama, Romantik

İlgili Haberler