Ana sayfa Dizi İzle İkimizin Yerine 26 Eylül Perşembe 384. Bölüm Fragmanı İzle

İkimizin Yerine 26 Eylül Perşembe 384. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Sevilen dizi İkimizin Yerine 26 Eylül Perşembe günü yayınlanacak olan 384. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak.384.bölümde yaşanacakların detayını videodaki fragmanda bulabilirsiniz.

Bu bölümde Sural, hapiste olmasına rağmen Sanchi’ye zarar vermeye devam eder. Şehrin tüm sokaklarına Sanchi’nin fotoğrafları yapıştırılır ve hakaret içeren sözler yazılır. Ancak Sanchi için sürpriz bir gelişme olur.

Sanchi, psikolojisini düzeltmişken fotoğraflarının şehir meydanına asılması her şeyi alt üst eder. Udaypur’da Sanchi hakkında olumsuz yorumlar yapılır. Sural’ın annesinin bunu yaptırdığı ortaya çıkar.

Sural’ın ağabeyi Vivek, duruma çok üzülür ve ailesinin aksine Sanchi’nin yanında olur. Annesi adına mahcup olan Vivek, Sanchi’den af diler ve ona evlenme teklifinde bulunur.

Diğer taraftan Manu’ya iliğini bağışlamayı kabul eden Pratan’ın isteği herkesi üzer. Ganga ise Manu’nun yaşaması için Pratan’ın dileğini kabul eder.

Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye :
Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin Yerine
Oyuncular: Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima Makwana
Yönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep Yadav
Senaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman Manaktala
Türü: Drama, Romantik