SON DAKİKA
19 Mayıs 2019 19:19

SON HABERLER

İlahi Süreyya! İstanbullu Gelin’de Süreyya’nın halleri gülme krizine soktu!

Televizyongazetesi/Detay
Cuma akşamı 62. bölümü ekrana gelen İstanbullu Gelin’de izleyenleri gülmekten kopartan o sahne çok konuşuluyor.

Emir’in gittiği geziden bir arkadaşına aşık olarak dönüşü, Faruk ve Süreyya’yı hem şaşırttı hem de ilginç diyaloglara sahne oldu.

Emir’in yeni kız arkadaşıyla birbirlerine bakışları, Süreyya’nın kaynana pozları, ekran başındakileri hayli güldürdü.

Özellikle Faruk’un Süreyya ile dalgasını geçtiği sahnede Esma Sultan’ın ahının tuttuğunu söyleyip “Hadi itiraf et gıcık oldun” sözleri üzerine Süreyya’nın cevabı, dizinin en komik anlarından biriydi.


Emir’in kız arkadaşının tavırlarını bilmiş bulan Süreyya’nın kaynanalık yapacağı tuttu! Önce “Olur mu hiç öyle şey, fındık kadar çocuk” dese de “Biraz bilmiş, biraz hayır yani, sen önce kendi yediğine karar versen de ondan sonra çocuğunkine karışsan… Sen kaç yaşındasın kaknem! Bilmiş bir de… Bu bizimkini parmağında oynatır, sulu götürür, susuz getirir” yorumu Faruk’a kahkahalar attırdı.

Süreyya’nın tavırlarını annesine benzeten Faruk, dalgasını geçerek “Gelin kaynana toprağına çekermiş” yakıştırması da durumun izahı gibiydi adeta!

Faruk ve Süreyya arasında geçen diyaloglar ve sahneler, izleyicilerin de kahkahalar atmasına neden oldu.

Sosyal medyada sahneyi yorumlayan izleyiciler, sahneyi çok samimi bulduklarını dillendiriyorlar.

Aslı Enver ve Özcan Deniz’in uyumlu ekran partnerlikleri o kadar doğal bir hal almaya başladı ki diziyi takip edenler “Gerçekten evli gibiler” yorumlarıyla övgü toplamaya devam ediyor.

İki oyuncunun samimi halleri, ekran başındakileri de Süreyya ve Faruk çiftinin her sahnesini ilgiyle izlemelerini sağlıyor.

İşte o çok konuşulan sahne:

İlgili Haberler