İnsanlık Suçu dizisinde Kaan Yıldırım şanssızlığı!

17 Mayıs 2018 Perşembe, 08:08
İnsanlık Suçu dizisinde Kaan Yıldırım şanssızlığı!
İnsanlık Suçu 19 Mayıs Cumartesi final bölümünde neler olacak?

Başrollerinde Gizem Karaca, Kaan Yıldırım ve Melike İpek Yalova’nın yer aldığı İnsanlık Suçu dizisi reytinglerde başarılı olamayınca Kanal D final kararı almıştı.

Dizinin 8. ve final bölümü 19 Mayıs Cumartesi günü ekrana gelecek.

Kaan Yıldırım’ın dizilerinin tutmama durumunun burada da yaşanması ilginç…

Birçok izleyici ise dizinin bitmesine tepkili…

İzleyiciler finalde neler olacağını da merakla bekliyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Babaannesi tarafından kandırıldığını öğrenen Cemal büyük bir hayal kırıklığı ve öfke yaşamaktadır. Ona destek olan tek kişi Suna’dır. Diğer yandan oğlu tarafından terk edilen Hülya, onu tekrar kazanabilmek için büyük bir risk alarak evi ateşe verir. Ya ölecek ya da oğlunu yeniden kazanabilecektir. Cemal’in her şeye rağmen Suna ile yakın olması Cevher’i hayal kırıklığına uğratır. Cemal ve Suna ise günden güne birbirlerine daha da yakınlaşırlar.

İNSANLIK SUÇU TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Gecekonduyu da kaybeden Cemal’in tek umudu Gökhan’dan aldığı iplerle dokuttuğu kumaşlardır. Ama Gökhan onu oyuna getirmiş, hasarlı iplik göndermiştir. Cemal bu oyunun üstesinden gelmek için harekete geçer. Yaptığı zekice planla Gökhan’ı hem iş yaptığı müşteriler, hem de Sami’nin gözünde küçük düşürür. Oyunu geç de olsa anlayan Gökhan, Cemal’e kalıcı bir yenilgi yaşatmanın peşine düşer. Ve bu oyunda çok şaşırtıcı bir müttefiki vardır. Cemal’in annesi Hülya. Hülya oğlunu içine düşeceği cehennemden korumaya çalışırken hayatındaki tek güzelliği elinden aldığının farkında değildir. Suna ise, Gökhan’ın oyunu dâhilinde hayatının en zor seçimini yapmak zorunda kalır.

insanlık suçu haberleri için

kaan yıldırım haberleri için